Grand Prix w tenisie stołowym

2003-01-28, Autor:
Mariusz Zwoliński, Krzysztof Badowski i Tomasz Złotkowski to zwycięzcy poszczególnych kategorii pierwszego turnieju z cyklu Grand Prix Rybnika.

Zawody odbyły się w minioną sobotę w Klubie Energetyka. Tenisiści walczyli w czterech kategoriach.
   Wśród juniorów do lat 18 zwyciężył Tomasz Złotkowski z AKS Mikołów. Drugi był Paweł Pilawski z Dąbrowy Górniczej, a trzeci Paweł Merkel reprezentant gospodarzy turnieju czyli KS Energetyk Rybnik.
   W kategorii weteranów (powyżej 40 lat) pierwsze miejsce zajął Krzysztof Badowski z TKKF Relaks Wodzisław. Na drugiej pozycji uplasował się Marian Reinhard z KS Energetyk Rybnik, a na trzeciej Zbigniew Siudmok z STS Borucin-Bojanów.
    Inny zawodnik tego klubu, Mariusz Zwoliński, wygrał w dwóch kategoriach – open i seniorów (19-40 lat), a Robert Szymik, jego klubowy kolega, w tych samych kategoriach był drugi. Trzecie miejsce zarówno wśród seniorów, jak i w „open” zdobył Leszek Prudel z KS Energetyk Rybnik.

Następny turniej odbędzie się w sobotę 8. lutego o godz. 16.00, także w Klubie Energetyka.