Energetyk ROW w Stalowej Woli: dwie zabójcze minuty

2015-03-28, Autor:
W 23. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola 1:2.

W Stalowej Woli podobnie jak w poprzednim meczu w Pruszkowie piłkarze ROW-u bardzo szybko objęli prowadzenie. I podobnie jak w spotkaniu ze Zniczem gola w 2. minucie zdobył Patryk Dudziński. Chwilę później wynik mógł podwyższyć Szymon Sobczak, ale trafił w słupek.

Po zmianie stron nadeszły dla ROW-u dwie zabójcze minuty. Najpierw gospodarze wyrównali, a następnie wyszli na prowadzenie. Gole zdobyli Tomasz Płonka (72. minuta) i Radosław Mikołajczak (74. minuta). Rybniczanie nie zdołali już wyrównać, choć bliski szczęścia w 86. minucie był Paweł Mandrysz. Minimalnie jednak spudłował.

Następny mecz Energetyk ROW rozegra na własnym stadionie w sobotę 4 kwietnia o godzinie 16:00. Do Rybnika przyjedzie wtedy Górnik Wałbrzych.

Stal Stalowa Wola - Energetyk ROW Rybnik 2:1 (0:1)

0:1 - Patryk Dudziński (2), 1:1 - Tomasz Płonka (72), 2:1 - Radosław Mikołajczak (74)

Energetyk ROW Rybnik: Rybicki – Grolik (52' Bedronka), Krotofil, Borovicanin, Jary, Gojny,  Nowak (76' Gilewicz), Muszalik, Siwek, Sobczak, Dudziński (76' Mandrysz)