Patryk Dudziński

1

Piłkarze ROW-u rozpoczynają rundę wiosenną. W piątek szlagierowy mecz z Tychami (wideo)

W pierwszym meczu rundy wiosennej II ligi piłkarze ROW-u 1964 podejmą na stadionie przy ul. Gliwickiej GKS Tychy.

2016-02-29 00:00 Autor: Adam Doliba
3

ROW 1964 - Nadwiślan 1:0. W końcu zwycięstwo!

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przełamali złą passę i w piątkowy wieczór pokonali na własnym stadionie Nadwiślana Górę.

2015-09-12 00:00 Autor: red
W 71. minucie w Bytomiu nastały ciemności. Po chwili zapaliła się jedna lampa, która oświetliła pole karne.
0

ROW 1964: po awarii oświetlenia w Bytomiu szybko padły dwa gole

W 5. kolejce II ligi piłkarze ROW-u zremisowali w Bytomiu z Polonią 1:1. Momentem przełomowym w meczu była... awaria oświetlenia w 71. minucie.

2015-08-26 00:00 Autor: Adam Doliba
Wspólna przejażdżka prezesów Krzysztofa Mrozka i Grzegorza Janika
5

Piłkarze i żużlowcy spotkali się na boisku. Wspólna przejażdżka prezesów

W minioną sobotę został zorganizowany mecz charytatywny, w którym zmierzyli się rybniccy piłkarze i żużlowcy. W obu drużynach pojawiło się kilku gości specjalnych.

2015-07-13 00:00 Autor: Adam Doliba
10

Energetyk ROW wygrał w Legionowie. Zobacz gole i radość piłkarzy w szatni (wideo)

W meczu 31. kolejki II ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z Legionovią Legionowo 3:2.

2015-05-20 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
4

Energetyk ROW w Stalowej Woli: dwie zabójcze minuty

W 23. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola 1:2.

2015-03-28 00:00 Autor: Adam Doliba
3

Energetyk ROW: niespodziewane zwroty akcji w Pruszkowie. Gol w 93. minucie!

W ramach 21. kolejki II ligi na boisku w Pruszkowie piłkarze ROW-u spotkali się z tamtejszym Zniczem. Po słabym początku wiosny w wykonaniu drużyny Marcina Prasoła ten mecz miał być przełamaniem.

2015-03-22 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko
Gabriel Nowak wraca do swojego macierzystego klubu
2

Energetyk ROW: remis na zakończenie obozu. Wychowanek ROW-u wraca do Rybnika!

W ostatnim dniu obozu w Kamieniu piłkarze ROW-u zagrali sparing z Pniówkiem Pawłowice. Wiadomością dnia jest powrót do rybnickiego klubu Gabriela Nowaka.

2015-02-25 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Energetyk ROW zagrał dwa sparingi w jeden dzień

Piłkarze ROW-u rozegrali dziś dwa sparingi. Niestety ani jednego nie wygrali.

2015-02-21 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Energetyk ROW: dwa sparingi i nowy napastnik

W minionym tygodniu piłkarze ROW-u rozegrali dwa sparingi, w których zanotowali zwycięstwo i porażkę. Do kadry rybnickiego zespołu dołączył nowy napastnik.

2015-02-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe