Energetyk ROW: dziś ostatni mecz w tym roku, przyjedzie Termalica

2013-11-20, Autor:
W najbliższy weekend w rozgrywkach piłkarskiej I ligi rozpocznie się runda rewanżowa. Do Rybnika przyjedzie Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Przed rybnickimi piłkarzami ostatni mecz w tym roku. W piątek 22 listopada ich rywalem będzie Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00 na stadionie przy ul. Gliwickiej.

Przypomnijmy, że w pierwszej kolejce tego sezonu Termalica zremisowała z ROW-em 2:2. W Niecieczy gole dla rybnickiego zespołu zdobyli Idrissa CisséMariusz Muszalik.

Po 17 kolejkach I ligi zarówno Termalica, jak i ROW, znajdują się w strefie spadkowej. Obie drużyny mają na swoim koncie po 17 punktów. Ostatni w tabeli Okocimski KS Brzesko ma o 1 punkt mniej.

Ceny biletów w sezonie 2013/2014:
• 5 zł – bilet ulgowy (amfiteatr) – młodzież ucząca się za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej bądź studenckiej,
• 10 zł – bilet normalny (amfiteatr),
• 20 zł – trybuna kryta lewa bądź prawa,
• 30 zł – loża – w przerwie meczu ciepłe bądź zimne napoje oraz zestawienie obsady meczu (sędziowie, zawodnicy).

7 0

Kibicuję piłce i w żużlu teraz Row pewnie wygra myślę że będę ale szkoda że nie będzie flagi "WARIACI Z GLIWICKIEJ" podobało mi się to hasłona płótnie i ciekawi mnie wasze skakanie do gardeł skoro to płótno wisiało na meczach żużla i nie wiem czy nie jako pierwszy raz a nie na piłce.Pozdrawiam

3 0

I tak czarnuch (arbiter oczywiście!) nas znów przekręci i będą plecy!

19:49:47

0 0

Czyli mam rozumieć że kibice piłkarscy ją skopiowali a może jest podobna?

• ~donia96 2013-11-20
    20:27:05

2 0

Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

21:01:17

0 5

donia96 jeśli masz coś komentować to nie obrażaj!!

7 0

Będzie zwycięstwo,wskoczymy na bezpieczne 12 miejsce,w przerwie zimowej 2,3 wzmocnienia i spokojne utrzymanie.

• ~ 2013-11-21
    11:40:54

0 2

No to cię ZABOL poniosło! Fantasta z ciebie i naiwniak! Chociaż skoro nasz szanowny kapitan nie będzie grał to możemy faktycznie strzelic kilka bramek.

• ~adamo260 2013-11-21
    15:03:30

4 0

A wygrają i zobaczycie bez straty bramki ,a wzmocnienia będą 2 nowych na wiosnę minimum

• ~sciana 2013-11-22
    20:46:41

1 0

adamo 260 i co masz teraz do powiedzenia ? Bez straty bramki w tym sezonie raczej ciężko będzie :)