Termalica Bruk-Bet Nieciecza

1

KS ROW: pewna wygrana Termaliki

W drugim meczu sparingowym piłkarze ROW-u przegrali z beniaminkiem ekstraklasy – Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.

2015-07-08 00:00 Autor: Adam Doliba
7

Historyczny sukces! Trener z Rybnika wprowadził klub ze wsi do ekstraklasy

Termalica Bruk-Bet Nieciecza od kilku lat pukała do bram T-Mobile Ekstraklasy. Awans udało jej się wywalczyć dopiero pod wodzą trenera z Rybnika, Piotra Mandrysza.

2015-05-31 00:00 Autor: Adam Doliba
13

Energetyk ROW - Termalica: czy piłka przekroczyła linię bramkową? (wideo)

Jeszcze na kwadrans przed końcem Energetyk ROW prowadził z Termalicą 2:1. Gole dla rybniczan zdobyli Daniel Feruga i Kamil Kostecki. W 78. minucie, po wątpliwym rzucie karnym, wyrównał Jakub Biskup. W doliczonym czasie gry na bramkę ROW-u strzelił Rafał Kujawa. Sytuację próbował ratować Marcin Skrzeszewski. Czy piłka całym obwodem przekroczyła linię bramkową? Trudno rozstrzygnąć. Sędzia liniowy nie miał jednak wątpliwości i Termalica wygrała w Rybniku 3:2.

2013-11-22 00:00 Autor: Adam Doliba
11

Energetyk ROW: dziś ostatni mecz w tym roku, przyjedzie Termalica

W najbliższy weekend w rozgrywkach piłkarskiej I ligi rozpocznie się runda rewanżowa. Do Rybnika przyjedzie Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

2013-11-20 00:00 Autor: Adam Doliba
Idrissa Cissé
7

Energetyk ROW pokazał charakter. Remis z faworytem na inaugurację rozgrywek!

Na inaugurację sezonu I ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował na wyjeździe z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza 2:2.

2013-07-28 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
Daniel Feruga
7

Piłkarze ROW-u zapowiadają otwartą i ofensywną grę

Po 30 latach przerwy piłkarze ROW-u znowu zagrają na zapleczu ekstraklasy. W ten weekend rusza kolejny sezon I ligi. W pierwszej kolejce rybniczanie zmierzą się na wyjeździe z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

2013-07-26 00:00 Autor: ww, ad
Energetyk ROW: dwie porażki
1

W dwóch kolejnych meczach sparingowych piłkarze trzecioligowego Energetyka ROW Rybnik zanotowali dwie porażki.

2011-02-09 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
1

Plan sparingów Energetyka ROW Rybnik

W piłkarskiej III lidze trwa przerwa zimowa, ale władze Energetyka ROW Rybnik nie marnowały czasu i ustaliły terminy meczów sparingowych przed rundą wiosenną.

2010-12-26 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl