zamknij

Sport i rekreacja

El. IMŚJ: Chmiel i Woryna jadą dalej

Dzisiaj w Ostrowie Wielkopolskim i Rawiczu odbyły się półfinały krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów.

Reklama

Początkowo jeden z półfinałów miał odbyć się na torze w Poznaniu. Opóźnienie prac na tamtym obiekcie sprawiło, że Kacper WorynaRobert Chmiel nie mieli okazji przetestować poznańskiego toru. Zawody przeniesiono do Rawicza, który okazał się szczęśliwy dla obu zawodników. Z bardzo dobrej strony pokazał się Woryna, który stracił punkty tylko w jednym biegu, kiedy to za stworzenie niebezpiecznej sytuacji na torze został przez sędziego zawodów wykluczony. Wystarczającą ilość punktów uzyskał również Chmiel, tym samym awansując do finału eliminacji z siódmej pozycji. Gorzej radził sobie Kamil Wieczorek, który w ostrowskim półfinale zdobył tylko 3 punkty.

 

Finał eliminacji odbędzie się na torze w Gdańsku.

Wyniki turnieju w Rawiczu:
1. Marcin Nowak (GKM Grudziądz) - 13 (3,3,3,2,2)
2. Krystian Rempała (Unia Tarnów) - 13 (2,2,3,3,3)
3. Kacper Woryna (KS ROW Rybnik) - 12 (3,3,3,w,3)
4. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) - 12 (2,3,3,3,1)
5. Kamil Nowacki (Stal Gorzów) - 11 (3,3,1,1,3)
6. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) - 10 (2,1,2,2,3)
7. Robert Chmiel (KS ROW Rybnik) - 10 (2,1,2,3,2)
8. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) - 8 (1,0,2,3,2)
---
9. Dominik Kossakowski (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 7 (1,2,1,1,2)
---
10. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) - 5 (0,2,1,2,d)
11. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 4 (3,1,d,u/-,-)
12. Oskar Ajtner-Gollob (Polonia Bydgoszcz) - 3 (w,0,2,w,1)
13. Mateusz Rujner (GKM Grudziądz) - 3 (1,2,w,-,-)
14. Oskar Bober (Orzeł Łódź) - 3 (1,1,0,w,1)
15. Dawid Krzyżanowski (Get Well Toruń) - 2 (0,0,1,1,w)
16. Arkadiusz Potoniec (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 0 (0,0,0,d,0)
17. Mateusz Burzyński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 0 (w,d,0)

Bieg po biegu:
1. Zgardziński, Gała, Kaczmarek, Potoniec
2. Nowacki, Karczmarz, Kossakowski, Krzyżanowski
3. Woryna, Chmiel, Rujner, Ajtner-Gollob (w/u)
4. Nowak, Rempała, Bober, Rolnicki
5. Nowak, Kossakowski, Gała, Ajtner-Gollob
6. Karczmarz, Rempała, Chmiel, Kaczmarek
7. Nowacki, Rujner, Bober, Potoniec
8. Woryna, Rolnicki, Zgardziński, Krzyżanowski
9. Karczmarz, Gała, Rolnicki, Rujner (w/u)
10. Woryna, Kaczmarek, Kossakowski, Bober
11. Rempała, Ajtner-Gollob, Krzyżanowski, Potoniec
12. Nowak, Chmiel, Nowacki, Zgardziński (d/start)
13. Rempała, Gała, Nowacki, Woryna (w)
14. Kaczmarek, Nowak, Krzyżanowski, Burzyński (w/su)
15. Chmiel, Rolnicki, Kossakowski, Potoniec (d4)
16. Karczmarz, Burzyński (d2), Zgardziński (u/-), Ajtner-Gollob (w/su), Bober (w/u)
17. Gała, Chmiel, Bober, Burzyński, Krzyżanowski (w/2 min.)
18. Nowacki, Kaczmarek, Ajtner-Gollob, Rolnicki (d4)
19. Woryna, Nowak, Karczmarz, Potoniec
20. Rempała, Kossakowski, Burzyński

Wyniki turnieju w Ostrowie Wielkopolskim:
1. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Krystian Pieszczek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 14 (3,3,3,3,2)
3. Bartosz Smektała (Unia Leszno) - 12 (3,2,3,1,3)
4. Adrian Cyfer (MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzów) - 12 (3,2,3,2,2)
5. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław - 10 (1,1,2,3,3)
6. Dominik Kubera (Unia Leszno) - 10 (2,2,2,1,3)
7. Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 9 (2,3,1,2,1)
8. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 7 (2,1,1,3,d)
---
9. Michał Kordas (TŻ Ostrovia Ostrów) - 6 (1,2,0,2,1)
---
10. Oskar Polis (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) - 6 (2,0,2,1,1)
11. Dawid Wawrzyniak (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) - 4 (0,0,w,2,2)
12. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) - 4 (1,1,0,2)
13. Michał Piosicki (Orzeł Łódź) - 4 (2,1,1,w)
14. Kamil Wieczorek (KS ROW Rybnik) - 3 (0,3,0,0,0)
15. Arkadiusz Madej (Unia Tarnów) - 2 (1,0,1,d,-)
16. Adrian Woźniak (Kolejarz Opole) - 1 (0,1,0,0,u)
17. Norbert Krakowiak (Get Well Toruń) - 1 (1,d,-,-,-)
18. Hubert Łęgowik (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) - 0 (d,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Pieszczek, Niedźwiedź, Kordas, Wawrzyniak
2. Smektała, Kubera, Dróżdż, Wieczorek
3. Przedpełski, Polis, Krakowiak, Łęgowik (d/4)
4. Cyfer, Trzensiok, Madej, Woźniak
5. Wieczorek, Kordas, Woźniak, Krakowiak (d/4)
6. Niedźwiedź, Kubera, Kopeć-Sobczyński, Madej
7. Przedpełski, Cyfer, Dróżdż, Wawrzyniak
8. Pieszczek, Smektała, Trzensiok, Polis
9. Przedpełski, Kubera, Trzensiok, Kordas
10. Cyfer, Polis, Niedźwiedź, Wieczorek
11. Smektała, Piosicki, Madej, Wawrzyniak (w/u)
12. Pieszczek, Dróżdż, Kopeć-Sobczyński, Woźniak
13. Dróżdż, Kordas, Polis, Madej (d/4)
14. Przedpełski, Niedźwiedź, Smektała, Woźniak
15. Trzensiok, Wawrzyniak, Piosicki, Wieczorek
16. Pieszczek, Cyfer, Kubera, Kopeć-Sobczyński
17. Smektała, Cyfer, Piosicki, Kordas
18. Dróżdż, Kopeć-Sobczyński, Niedźwiedź, Trzensiok (d/4)
19. Kubera, Wawrzyniak, Polis, Woźniak (u)
20. Przedpełski, Pieszczek, Piosicki, Wieczorek

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.