Zwycięstwo koszykarek

2004-11-16, Autor:
W kolejnym pojedynku tegorocznych rozgrywek w kategorii młodziczek starszych koszykarki RMKS Rybnik pokonały w Tychach miejscowy MOSM 80:39.

Spotkanie rozpoczęło się od kilkupunktowego prowadzenia miejscowych zawodniczek i dopiero w ostatnich dwóch minutach tej części gry rybniczanki doprowadziły do remisu, a następnie objęły prowadzenie, które w kolejnych dwóch kwartach systematycznie powiększały. Drugą kwartę RMKS wygrał 31:11, a trzecią 15:3. Ostatnia cześć meczu była już bardziej wyrównana, ale również wygrana przez RMKS 16:9.

MOSM Tychy - RMKS Rybnik 39:80 ( 16:18, 11:31, 3:15, 9:16 )

RMKS Rybnik: Malwina Szymik 20, Oliwia Kabzińska 16, Michalina Torebko 12, Justyna Chrobok 10, Patrycja Siebel 4, Magda Gawron 4, Justyna Kaczorowska 4, Paula Szymczyk 4, Agnieszka Zawadzka 4, Małgorzata Zientarska 2, Sonia Moszkowicz 0, Ania Gołyżniak 0 (razem z nieobecną z powodu choroby Natalią Przekop przez ostatnie 4 dni reprezentowała województwo śląskie na turnieju kadr wojewódzkich w Nowym Targu i z powodu zmęczenia na boisku w Tychach sporadycznie pojawiała się na parkiecie).

Było to szóste spotkanie w tym sezonie i trzecia wygrana. Za tydzień w poniedziałek 22. listopada spotkanie w Rybniku z UKS Mysłowice. Początek meczu o godz. 16.30 w sali Szkoły Podstawowej nr 5 w Rybniku przy ul. Różańskiego.