Siatkarskie rozgrywki

2003-12-10, Autor:
Siatkarze RMKS-u rozegrali w ubiegłym tygodniu kolejne mecze.

Tydzień temu w środę juniorzy RMKS-u spotkali się we własnej sali z zespołem KS Górnik Radlin. Pierwszego seta wygrali gospodarze, kolejne należały już jednak do gości, którzy w swoim najmocniejszym składzie przyjechali do Rybnika. Mecz zakończył się wynikiem 1:3. RKMS grał w składzie: Grzegorz Jaruga, Marcin Kirylak, Wawrzyniec Bonk, Michał Potera (libero), Mariusz Prudel, Bazyli Kowalski, Sławomir Kowalczyk, Adam Grzelec, Mateusz Blic.
   Porażkę odnieśli również kadeci, którzy w piątek rozegrali spotkanie z drużyną MCKiS Jaworzno. Wynik meczu – 2:3.
   Szczęście uśmiechnęło się natomiast do seniorów. W sobotę doszło do rewanżowego meczu z Jaworznem. Tym razem zdecydowanie 3:0 wygrali rybniczanie.
   Z kolei w niedzielę grała III liga. RMKS w wyjazdowym meczu walczył z liderem ligi MMKS Dąbrowa Górnicza. Mecz stał na dobrym poziomie. Trzymał w napięciu aż do końca piątego seta, który zakończył się wynikiem 17:15 dla gospodarzy, mimo iż rybniczanie prowadzili 8:3. Niestety, nie potrafili wykorzystać tej przewagi.