Dobra forma bokserów

2004-03-11, Autor:
Podczas mistrzostw Śląska juniorów i kadetów w boksie zawodnicy RMKS-u Rybnik zdobyli siedem medali.

W kategorii juniorów złoto wywalczyli: Patryk Cichocki (kategoria wagowa do 48 kg), Kamil Łukaszczyk (kategoria wagowa do 51 kg) oraz Wojciech Podgórny (kategoria wagowa do 54 kg). Drugie miejsce w kat. wagowej do 54 kg zdobył Marek Szaruba. Z brązowym medalem wrócił z mistrzostw Adam Konieczny (kat. wagowa do 75 kg).
   Z kolei wśród kadetów tytuł mistrza Śląska zdobył Mateusz Depczyński (kat. do 52 kg), a srebro wywalczył Mateusz Mazik (kat. do 46 kg).