Nieudany wyjazd do Krakowa

2008-12-16, Autor:
W kolejnym meczu II ligi rybniccy siatkarze zmierzyli się z KU AZS Politechnika Krakowska. Krakowski zespół na swoim parkiecie wziął rewanż za porażkę w Rybniku.

Mecz miał duże znaczenie dla obu zespołów. Znajdują się bezpośrednio obok siebie w tabeli i prawdopodobnie będą walczyć w play-offie o utrzymanie w lidze.

Trener TS Volley Wojciech Kasperski ciągle nie ma do dyspozycji wszystkich zawodników (Michał Łata). W pierwszym secie powracającego do zdrowia Wiktora Borowskiego zastąpił Adrian Sdebel. Niestety ani on, ani reszta zespołu, nie umiała znaleźć recepty na dobrze dysponowanego rywala i pierwszego seta Politechnika wyraźnie wygrała 25:14.

W drugim secie na boisko wszedł Wiktor i gra się poprawiła. Jednak nie na tyle, żeby zagrozić rywalom. Dwa kolejne sety wygrali gospodarze 25:19.

Następny mecz TS Volley rozegra na swojej hali 20 grudnia o godz. 16:00. Rywalem będzie KS AZS Rafako Racibórz. Wstęp na mecz bezpłatny

KU AZS Politechnika Krakowska - TS Volley Rybnik 3:0 (25:14, 25:19, 25:19).

Skład zespołu: Łukasz Lip (K), Grzegorz Jaruga, Adrian Sdebel, Andrzej Smiatek, Jakub Dejewski, Tomasz Warda, Łukasz Majenta (L) oraz Dawid Drużga, Wiktor Borowski, Kamil Kowalewski, Karol Kloś, Tomasz Kolarczyk. Trener: Wojciech Kasperski