ŻKS ROW Rybnik

Kacper Woryna
10

Finał IMEJ odwołany

Z powodu opadów deszczu finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów został odwołany. Nowy termin zawodów nie został jeszcze ustalony.

2014-08-31 00:00 Autor: Adam Doliba
Milik i Woryna na specjalnie przygotowanych kubkach
0

Kup program i wygraj skuter

Organizatorzy finału Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów przygotowali dla kibiców wiele atrakcji.

2014-08-29 00:00 Autor: Adam Doliba
Ząbik, Lindbaeck, Risager – najlepsza trójka rybnickiego finału IMEJ
0

Kto wygrywał w finałach Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów?

Przed rybnickim finałem Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów postanowiliśmy przypomnieć dotychczasowych zwycięzców tych zawodów.

2014-08-26 00:00 Autor: Adam Doliba
4

ŻKS ROW rozgromił Start Gniezno. Komplet Kacpra Woryny

Tego nie spodziewali się nawet najwięksi optymiści. ŻKS ROW odrobił 30-punktową stratę z Gniezna i dzięki zwycięstwu ze Startem 68:22 zdobył punkt bonusowy. Na stadionie przy ul. Gliwickiej najskuteczniejszy był Kacper Woryna, który wywalczył dla rybniczan komplet punktów.

2014-08-24 00:00 Autor: Adam Doliba
0

ŻKS ROW: w niedzielę do Rybnika przyjedzie Start Gniezno

W 13. kolejce Nice Polskiej Ligi Żużlowej do Rybnika przyjadą żużlowcy z Gniezna.

2014-08-21 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Żużel: „Najważniejsze jest to, że wywalczyłem awans do finału”

Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) awansował do finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu.

2014-08-17 00:00 Autor: Adam Doliba
0

ŻKS ROW Rybnik i 6 drużyn z Ekstraligi w finale MDMP

Rybniccy juniorzy awansowali do finału Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski.

2014-08-13 00:00 Autor: ad, źródło: sportowefakty.pl
1

Żużel: Kacper Woryna trzeci w finale Brązowego Kasku

Rybnicki żużlowiec Kacper Woryna stanął na podium w finale turnieju o Brązowy Kask.

2014-08-09 00:00 Autor: ad, źródło: sportowefakty.pl
3

ŻKS ROW lepszy od lidera. Szombierski wyciągnął stary silnik

W 12. kolejce Nice Polskiej Ligi Żużlowej rybniczanie pokonali na własnym torze lidera, PGE Marmę Rzeszów 48:42. Kibice zobaczyli ciekawe widowisko, w którym było wiele mijanek. Najskuteczniejszym zawodnikiem ŻKS-u ROW był Vaclav Milik (12 punktów).

2014-08-10 00:00 Autor: Adam Doliba