Szermierka Rybnik

Trzy medale szermierzy RMKS-u Rybnik w mistrzostwach Polski juniorów młodszych
5

Szermierze RMKS-u Rybnik odnieśli sukces podczas finału XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, będącej jednocześnie Indywidualnymi i Drużynowymi Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych (17 lat). Wydarzenie odbyło się w Krakowie.

2019-05-07 22:41 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szermierka: Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik dwunasta w mistrzostwach Europy juniorek
3

Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik ma za sobą bardzo udany start w mistrzostwach Europy juniorów U-20.

2019-03-04 15:51 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szpadzistki RMKS-u Rybnik, Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak, z medalem drużynowych mistrzostw Europy
5

Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak z RMKS-u Rybnik zdobyły brązowy medal drużynowych mistrzostw Europy kadetek U-17 we włoskiej Foggi.

2019-02-27 08:07 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
ME w szpadzie kobiet: historyczny sukces Alicji Klasik z RMKS-u Rybnik
6

Alicji Klasik z RMKS-u Rybnik została brązową medalistką mistrzostw Europy kadetek.

2019-02-25 08:30 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szermierka: ruszają mistrzostwa Europy. Kibicuj szpadzistkom z Rybnika!
7

Przed Alicją Klasik i Kingą Zgryźniak z RMKS-u Rybnik ważne dni. Obie wezmą udział w mistrzostwach Europy.

2019-02-22 11:46 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szermierka: Kinga Zgryźniak na podium Pucharu Europy
5

Zawodniczka RMKS-u Rybnik, Kinga Zgryźniak, zajęła 2. miejsce w Pucharze Europy Kadetek w szpadzie, który odbył się w Krakowie.

2019-02-14 20:11 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szpadzistki RMKS-u Rybnik mistrzyniami Polski U-20. Alicja Klasik ze srebrem
4

Szpadzistki RMKS-u Rybnik zostały drużynowymi mistrzyniami Polski juniorek do lat 20. Indywidualnie srebrny medal zdobyła 15-letnia Alicja Klasik.

2019-01-22 10:18 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Puchar Świata Juniorek w szpadzie kobiet: Alicja Klasik (RMKS Rybnik) w najlepszej szesnastce
1

W miniony weekend w Luksemburgu odbył się pierwszy w tym sezonie dla szpady kobiet, Puchar Świata Juniorek (do 20 lat). W imprezie wystartowało 144 najlepszych zawodniczek z całego świata. Na turniej ten zostały powołane dwie kadetki RMKS-u Rybnik, Alicja Klasik (14 lat) oraz Kinga Zgryźniak (15 lat).

2018-12-12 21:15 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Puchar Europy: szpadzistki kolejny raz na podium
1

Szpadzistki RMKS-u Rybnik reprezentowały Polskę w Pucharze Europy Kadetów. W turnieju drużynowym wywalczyły drugie miejsce.

2018-12-05 23:04 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Marcin Matras wicemistrzem Polski weteranów w szermierce
1

Zawodnik IKS Bushido Rybnik, Marcin Matras, zdobył srebrny medal XXVIII Indywidualnych Mistrzostw Polski Weteranów w szermierce.

2018-12-03 16:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe