Rybki Rybnik

Puchar Europy na torze Rybek Rybnik: podium zdobyli Duńczycy (zdjęcia)
0

Za nami pierwsza część żużlowego święta w wykonaniu młodych zawodników z Europy. Dzisiaj (12 sierpnia) na torze Rybek Rybnik rozegrano Puchar Europy w klasie 85 cc. Pierwsze trzy miejsca przypadły Duńczykom. Reprezentant Polski – Krzysztof Harendarczyk uplasował się na 9. pozycji.

2023-08-12 21:39 Autor: bf
Długi weekend z miniżużlem w Chwałowicach
0

W najbliższy weekend na minitorze w Rybniku-Chwałowicach zostaną zorganizowane trzy duże imprezy. Emocje gwarantowane!

2023-08-07 23:44 Autor: Adam Doliba
Krzysztof Harendarczyk ósmy w mistrzostwach świata
0

Krzysztof Harendarczyk z Rybek Rybnik zajął ósme miejsce w finale Indywidualnych Mistrzostw Świata w klasie 125cc w Gdańsku.

2023-07-27 21:00 Autor: ad
Krzysztof Harendarczyk wicemistrzem Europy w klasie 125cc
0

W sobotnim finale Indywidualnych Mistrzostw Europy w klasie 125cc w Gdańsku srebrny medal wywalczył Krzysztof Harendarczyk z Rybek Rybnik. Tuż za podium uplasował się jego klubowy kolega, Franciszek Szczyrba.

2023-07-22 23:11 Autor: ad
Miniżużel: Rybki Rybnik bezkonkurencyjne w 3. rundzie DMP w Częstochowie
0

Udany weekend w Częstochowie mają za sobą miniżużlowcy Rybek Rybnik, którzy umocnili się na pozycji lidera Drużynowych Mistrzostw Polski w klasie 85-140cc.

2023-06-08 14:42 Autor: ad
Miniżużel: Franciszek Szczyrba i Krzysztof Harendarczyk na podium I rundy Indywidualnego Pucharu Polski
2

Franciszek Szczyrba i Krzysztof Harendarczyk z Rybek Rybnik stanęli na podium I rundy Indywidualnego Pucharu Polski, który dziś odbył się na minitorze w Chwałowicach.

2023-05-02 20:54 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: Rybki Rybnik wygrały w I rundę Drużynowych Mistrzostw Polski
6

Dziś na torze w Chwałowicach została rozegrana pierwsza runda Drużynowych Mistrzostw Polski w miniżużlu. Najlepsi okazali się gospodarze, czyli Rybki Rybnik.

2023-05-01 21:55 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: Rybki Rybnik zaprezentowane! „Oni naprawdę dużo z siebie dają”
0

W centrum handlowym Plaza została zorganizowana pierwsza, historyczna prezentacja miniżużlowców Rybek Rybnik. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli żużlowcy Robert Chmiel i Patrick Hansen.

2023-04-02 17:00 Autor: Adam Doliba
Ważne mecze koszykarek RMKS-u Xbest i futsalistek TS ROW Rybnik
0

W niedzielę ważny mecz w pierwszej rundzie play-off I ligi rozegrają koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik. We wtorek mecz półfinału Pucharu Polski w futsalu mają zaplanowany piłkarki TS ROW Rybnik.

2023-03-30 20:32 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Miniżużel: Rybki Rybnik zaprezentują się w Plazie