Koszykówka. I liga: RMKS xBest Rybnik gotowy do sezonu 2022/23

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu 2022/23 w koszykarskiej I lidze. W stawce 13 zespołów w grupie B jest oczywiście RMKS xBest Rybnik.

Szermierka: Alicja Klasik na podium I Pucharu Polski juniorów w Częstochowie

Kolejny udany weekend w wykonaniu szpadzistów RMKS-u Rybnik.

2022-09-19 21:14 Autor: Adam Doliba
Lekkoatletyka: sukcesy młodych miotaczy RMKS-u Rybnik w Bielsku-Białej
0

W mistrzostwach międzywojewódzkich w lekkoatletyce dobrze spisali się reprezentanci Rybnika.

2022-09-15 20:49 Autor: Adam Doliba
Puchar Polski w szpadzie: Liliana Porwoł najlepsza w Katowicach
1

Liliana Porwoł z RMKS-u Rybnik okazała się bezkonkurencyjna w I Pucharze Polski Juniorów Młodszych w szpadzie w Katowicach.

2022-09-14 22:35 Autor: Adam Doliba
Lekkoatletyka: 12 medali rybnickiego małżeństwa w MP
0

W Toruniu odbyły się 32. mistrzostwa Polski w lekkoatletyce w kategorii masters. W imprezie wzięło udział 600 uczestników. Reprezentujący sekcję lekkoatletyczną RMKS-u Rybnik małżeństwo Urszula i Stefan Molscy zdobyło 12 medali.

2022-06-24 16:42 Autor: Adam Doliba
ME seniorek w szpadzie: Alicja Klasik z debiutem w Turcji
1

Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik zadebiutowała w Drużynowych Mistrzostwach Europy seniorek w szpadzie. Impreza odbyła się w tureckiej miejscowości Antalya.

2022-06-23 20:27 Autor: Adam Doliba
Koszykówka 3x3: RMKS Rybnik wicemistrzem Polski do lat 17
0

Koszykarki RMKS-u Rybnik zdobyły srebrny medal mistrzostw Polski do lat 17 w koszykówce 3x3. W kategorii wiekowej do lat 15 rybniczanki były szóste.

2022-06-21 18:24 Autor: Adam Doliba
Śląska Gala Koszykówki Młodzieżowej opanowana przez RMKS Rybnik
0

Po udanym sezonie młode zawodniczki RMKS-u Rybnik zostały nagrodzone przez Śląski Związek Koszykówki.

2022-06-15 20:19 Autor: Adam Doliba
Lekkoatletyka: TL ROW i RMKS Rybnik z 8 medalami mistrzostw województwa śląskiego młodzików
0

W Gliwicach odbyły się mistrzostwa województwa śląskiego młodzików (do lat 16) w lekkoatletyce. Aż osiem medali zdobyli zawodnicy z rybnickich klubów – TL ROW Rybnik i RMKS Rybnik.

2022-06-14 19:52 Autor: Adam Doliba
Szermierka: udany występ Alicji Klasik w Pucharze Świata seniorek
1

W Katowicach odbył się indywidualny i drużynowy Puchar Świata seniorek. Reprezentantka RMKS-u Rybnik, juniorka Alicja Klasik, może uznać swój start w tej imprezie za bardzo udany.

2022-05-31 19:16 Autor: Adam Doliba