RMKS Rybnik

Szermierka: Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak drużynowymi mistrzyniami świata juniorek w Płowdiw
10

Dziś w bułgarskim Płowdiw szpadzistki RMKS-u Rybnik, Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak, zdobyły złoty medal drużynowych mistrzostw świata juniorek.

2023-04-09 19:48 Autor: Adam Doliba
Szermierka: Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik wicemistrzynią świata juniorek w szpadzie
5

Znakomity występ Alicji Klasik w bułgarskim Płowdiw. Szpadzistka RMKS-u Rybnik została wicemistrzynią świata juniorek!

2023-04-07 18:35 Autor: Adam Doliba
Mecz walki w Krakowie. Koniec sezonu dla RMKS-u Xbest Rybnik
0

W rewanżowym spotkaniu z AZS-em Politechnika Korona Kraków koszykarki RMKS-u Xbest spisały się o wiele lepiej, niż kilka dni temu w Rybniku. Pomimo tego ponownie musiały przełknąć gorycz porażki.

2023-04-06 22:51 Autor: ad
RMKS Xbest Rybnik: nieudane wejście w fazę play-off
0

W hali w Boguszowicach koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik rozegrały pierwszy mecz fazy play-off I ligi. Ich rywalem był AZS Politechnika Korona Kraków. Awans do kolejnej rundy uzyska drużyna, która jako pierwsza wygra dwa spotkania.

2023-04-02 20:01 Autor: ad
RMKS Xbest Rybnik czwartą drużyną rundy zasadniczej I ligi
0

W ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik przegrały na wyjeździe z wiceliderem, MUKS-em Poznań. Pomimo porażki zakończyły sezon na 4. miejscu.

2023-03-26 22:17 Autor: Adam Doliba
Szermierka: Anna Mroszczak i Liliana Porwoł na podium Pucharu Polski seniorek w Katowicach
1

Znakomity start w III Pucharze Polski seniorek w Katowicach zanotowały szpadzistki RMKS-u Rybnik.

2023-03-20 19:10 Autor: Adam Doliba
RMKS Xbest Rybnik pokonał AZS Politechnika Korona Kraków. „Robota została zrobiona”
0

W przedostatniej kolejce rundy zasadniczej I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik zrewanżowały się AZS-owi za porażkę w Krakowie i nadal zajmują 4. miejsce w tabeli.

2023-03-18 19:01 Autor: Adam Doliba
Koszykówka: RMKS Xbest Rybnik awansował na 4. miejsce w tabeli I ligi
0

W 24. kolejce I ligi koszykarki RMKS-u Xbest wygrały na wyjeździe z Isands Wichoś Jelenia Góra 73:45. Dzięki temu zwycięstwu rybniczanki awansowały na czwarte miejsce w tabeli.

2023-03-12 18:42 Autor: Adam Doliba
Lekkoatletyka: dwa złote medale Kevina Pietrusińskiego w mistrzostwach województwa śląskiego
0

W Raciborzu odbyły się mistrzostwa województwa śląskiego w lekkoatletyce w najmłodszych kategoriach wiekowych U16 – młodzików, U14 – dzieci starszych i U12 – dzieci młodszych. W imprezie nie mogło zabraknąć zawodników z Rybnika.

2023-03-09 19:45 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Lekkoatletyka. RMKS Rybnik: Urszula i Stefan Molscy z 5 medalami MP Masters w Toruniu
0

W Toruniu odbyły się 32. Halowe Mistrzostwa Polski Masters w lekkoatletyce. Reprezentujący RMKS Rybnik małżonkowie Urszula i Stefan Molscy zdobyli 5 medali.

2023-03-06 20:37 Autor: Adam Doliba