RMKS Rybnik

Pływanie: Anna Duda mistrzynią Polski w kategorii masters
0

W Zatoce Sportu w Łodzi odbyły się mistrzostwa Polski w pływaniu w kategorii masters. RMKS Rybnik reprezentowała trzyosobowa drużyna w składzie Anna Duda, Marlena Stephan oraz Grzegorz Henzel.

2023-11-15 21:32 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik odpalił w ostatniej kwarcie. Widzew pokonany!
0

Dziś w hali w Boguszowicach koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik odniosły drugie zwycięstwo w tym sezonie.

2023-11-14 21:35 Autor: Adam Doliba
Rybnicki finał w Pucharze Polski Juniorek w Boguszowicach. Alicja Klasik lepsza od Liliany Porwoł
2

W Rybniku-Boguszowicach odbył się trzeci w tym sezonie juniorski Puchar Polski w szpadzie. Rywalizację kobiet zdominowały zawodniczki RMKS-u Rybnik. W finale Alicja Klasik pokonała Lilianę Porwoł.

2023-11-06 22:06 Autor: Adam Doliba
Rybnik: III Puchar Polski Juniorów w szpadzie
0

W hali widowiskowo-sportowej w Rybniku-Boguszowicach odbędzie się III Puchar Polski Juniorów w szpadzie kobiet i mężczyzn.

2023-11-03 11:31 Autor: Adam Doliba
RMKS Xbest Rybnik przegrał z MUKS-em Poznań. Pierwsza kwarta ustawiła mecz
0

W meczu 4. kolejki I ligi koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik przegrały we własnej hali z MUKS-em Poznań 55:69.

2023-10-31 22:58 Autor: Adam Doliba
Szermierka. RMKS Rybnik: Alicja Klasik najlepsza w II Pucharze Polski juniorek
1

W II Pucharze Polski juniorów w szpadzie w Gliwicach bardzo dobrze spisali się zawodnicy RMKS-u Rybnik. Aż troje z nich stanęło na podium.

2023-10-25 21:37 Autor: Adam Doliba
Koszykówka. I liga: RMKS Xbest Rybnik wygrał po raz pierwszy w tym sezonie
0

W 3. kolejce I ligi RMKS Xbest Rybnik odniósł pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Nasze koszykarki wygrały na wyjeździe z Liderem Swarzędz 64:52.

2023-10-22 20:50 Autor: Adam Doliba
Puchar Europy kadetek w szpadzie: Laura Misiak na podium w Budapeszcie
2

Laura Misiak z RMKS-u Rybnik zdobyła w Budapeszcie srebrny medal turnieju drużynowego Pucharu Europy kadetek w szpadzie.

2023-10-15 19:54 Autor: Adam Doliba
Osłabiony RMKS Xbest Rybnik nie dał rady liderowi I ligi
0

W drugim meczu sezonu koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik doznały drugiej porażki. Na parkiecie w Boguszowicach lepszy od gospodyń okazał się aktualny lider I ligi, Contimax MOSiR Bochnia.

2023-10-14 22:19 Autor: Adam Doliba
RMKS Xbest Rybnik: wysoka porażka na inaugurację sezonu I ligi
0

W meczu inaugurującym rozgrywki I ligi w grupie B koszykarki RMKS-u Xbest Rybnik zmierzyły się na wyjeździe z AZS-em Politechnika Korona Kraków.

2023-10-07 23:29 Autor: Adam Doliba