PGG ROW Rybnik: nowy trener, nowi żużlowcy (wideo)

Dziś na konferencji prasowej prezes Krzysztof Mrozek przedstawił skład PGG ROW-u Rybnik w sezonie 2021. Mocno różni się on od tego występującego w PGE Ekstralidze.

Żużel: rybnickie „Rekiny” zakończyły Ligę Juniorów

PGG ROW Rybnik zajął szóste miejsce w ostatniej rundzie Ligi Juniorów.

2020-10-09 09:05 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Finał MMPPK: „Rekiny” na szóstym miejscu
0

Dziś na torze przy ul. Gliwickiej został rozegrany finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na swoim torze młode „Rekiny” zajęły szóste miejsce.

2020-09-17 21:43 Autor: ad
Liga Juniorów: „Rekiny” piąte na własnym torze
0

Na stadionie przy ul. Gliwickiej rybnickie „Rekiny” zajęły piąte miejsce w zawodach Ligi Juniorów.

2020-08-26 23:19 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Paweł Trześniewski: „Debiut mogę zaliczyć do udanych”
0

Młody żużlowiec Paweł Trześniewski (PGG ROW Rybnik) zaliczył udany debiut w Lidze Juniorów.

2020-08-11 22:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
PGG ROW Rybnik: Paweł Trześniewski na podium Pucharu Ekstraligi 250 cc
0

Młodziutki zawodnik PGG ROW-u Rybnik Paweł Trześniewski zajął trzecie miejsce w tegorocznym Pucharze Ekstraligi 250 cc.

2019-09-01 21:33 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
PGG ROW Rybnik: Paweł Trześniewski rywalizował w MŚ 250 cc
0

Na dobrym 11. miejscu zakończył rywalizację w mistrzostwach świata kategorii 250 cc reprezentant PGG ROW-u Rybnik, Paweł Trześniewski.

2019-07-24 15:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: młode „Rekiny” z Rybnika walczyły na MotoArenie
0

Paweł Trześniewski i Kacper Kłosok wystąpili w międzynarodowych zawodach na motocyklach o pojemności 250 ccm na toruńskiej MotoArenie. W tym samym miejscu odbyła się XII runda półfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, podczas której również zaprezentowali się żużlowcy ROW-u Rybnik.

2018-09-07 13:01 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
„Z minitoru na PGE Narodowy”: Paweł Trześniewski z Rybek Rybnik z wyjątkowym zaproszeniem
0

Trwa akcja Polskiego Związku Motorowego „Z minitoru na PGE Narodowy”. Młodzi żużlowcy otrzymują zaproszenia na PZM Warsaw FIM SGP of Poland, które 13 maja odbędzie się w Warszawie. Kolejnym zawodnikiem, który dołączył do tego grona jest Paweł Trześniewski z MKMŻ Rybki Rybnik.

2017-02-21 19:18 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Miniżużel: Turowski wygrał XI rundę IMP

W sobotę na minitorze przy ul. Pod Hałdą odbyła się jedenasta runda Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dzień później została rozegrana czwarta runda Drużynowych Mistrzostw Polski w miniżużlu.

2015-09-02 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl