Mateusz Magiera

0

TL ROW: dwa medale mistrzostw Śląska w biegach przełajowych

W sobotę 12 marca w Mysłowicach odbyły się mistrzostwa Śląska w biegach przełajowych, w których wziął udział klub lekkoatletyczny TL ROW Rybnik.

2016-03-13 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Julia Polak - 1. miejsce
0

Medale rybnickich lekkoatletów w halowych mistrzostwach Śląska

Na raty w Brzeszczach, Ostrawie i Raciborzu odbywały się tegoroczne halowe mistrzostwa Śląska w lekkoatletyce.

2016-02-09 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Dawid Malina przed Marcinem Ciepłakiem
0

TL ROW z medalami mistrzostw Śląska w biegach przełajowych

W tydzień po Crossie Mysłowic na tych samych trasach w Mysłowicach odbyły się mistrzostwa Śląska w biegach przełajowych. W zawodach dobrze zaprezentowali się biegacze Towarzystwa Lekkoatletycznego ROW Rybnik.

2015-03-10 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

43. Cross Mysłowic: dwóch rybniczan na najwyższych stopniach podium

W minioną sobotę odbył się 43. Cross Mysłowic, który przyniósł zwycięstwa w biegu głównym mężczyzn na dystansie 6 km dwóm rybniczanom. Zwyciężył Marcin Ciepłak z TL ROW Rybnik wyprzedzając kolegę klubowego Dawida Malinę. Wyniki te to największe dotychczasowe sukcesy tych zawodników w biegach przełajowych.

2015-03-03 00:00 Autor: Michał Olszar - TL ROW Rybnik
Marcin Ciepłak (3. miejsce) i Dawid Malina (6. miejsce)
0

Rybniczanie z powodzeniem biegali w Mysłowicach

W Mysłowicach odbył się 42. Cross Mysłowic. Bieg ten należy do najbardziej prestiżowych biegów przełajowych rozgrywanych w południowej Polsce.

2014-03-05 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dekoracji dokonuje rekordzista Polski w biegu na 800m, Paweł Czapiewski z Lubusza Słubice
3

TL ROW: mistrzostwo Polski Jakuba Magiery

Jakub Magiera z Towarzystwa Lekkoatletycznego ROW Rybnik został mistrzem Polski młodzików w biegu na 1000 metrów.

2012-10-04 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Mateusz Magiera i Mateusz Nitner
3

TL ROW: rybniccy lekkoatleci wygrali ligę juniorów

Kolejne sukcesy odnieśli lekkoatleci TL ROW Rybnik.

2012-09-26 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
3

TL ROW: M. Magiera ze złotem mistrzostw Polski

Po zaciętej walce Mateusz Magiera z TL ROW Rybnik zdobył złoto mistrzostw Polski juniorów w lekkiej atletyce.

2012-06-29 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Rybnicka sztafeta: Pękała, Kowalska, Bzdak, Piontek
0

Lekkoatletyka: medali mogło być jeszcze więcej

Zawodnicy TL „ROW” Rybnik z powodzeniem walczyli podczas mistrzostw Śląska juniorów i juniorów młodszych w lekkiej atletyce.

2012-05-17 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Podczas zawodów w Spale Paulina Potyka zdobyła złoty medal
6

TL ROW Rybnik: dwa medale trójskoczków

Paulina Potyka z TL ROW Rybnik zdobyła złoty medal w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. W tej samej imprezie srebro wywalczył jej klubowy kolega, Mateusz Magiera.

2012-02-02 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe