Marek Krotofil

2

Energetyk ROW, grając w osłabieniu, zremisował w Katowicach. „Warto walczyć do końca” (wideo - zobacz gole)

W drugiej kolejce II ligi Energetyk ROW zmierzył się w Katowicach z Rozwojem. W pierwszej połowie rybniczanie stracili dwie bramki i Marcina Grolika, który w 28. minucie dostał czerwoną kartkę za faul w polu karnym. Po zmianie stron gola kontaktowego strzelił Michał Płonka. W 87. minucie wyrównał Marek Krotofil. Mecz zakończył się remisem 2:2.

2014-08-09 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Energetyk ROW: dziś rusza II liga. Na początek do Rybnika przyjedzie Raków

18 drużyn rozpoczyna nowy sezon II ligi. Wśród nich jest Energetyk ROW Rybnik.

2014-08-01 00:00 Autor: Adam Doliba
Szymon Sobczak był jednym z wyróżniających się piłkarzy ROW-u w rundzie wiosennej I ligi
2

Energetyk ROW: poznaj pełną kadrę. Sobczak i Krotofil zostają w Rybniku!

W ostatnich dniach miał miejsce spory ruch w kadrze drużyny prowadzonej przez trenera Marcina Prasoła.

2014-07-31 00:00 Autor: ad, źródło: energetykrow.rybnik.pl
2

Marek Krotofil najlepszym piłkarzem ROW-u w I lidze. Zgadzasz się z tą opinią? Weź udział w sondzie!

Poprosiliśmy 10 osób o wybranie najlepszych piłkarzy ROW-u w sezonie 2013/2014. Najwięcej punktów uzbierał Marek Krotofil. Teraz Wy macie szansę wypowiedzi w specjalnie przygotowanej sondzie!

2014-06-11 00:00 Autor: Adam Doliba
17

Energetyk ROW przegrał z Miedzią. Czy przy pierwszej bramce był spalony? Zobacz skrót meczu!

W 26. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał na własnym boisku z Miedzią Legnica 0:3. Na osiem kolejek przed końcem sezonu sytuacja rybniczan jest fatalna. Zajmują oni przedostatnie miejsce w tabeli, tracąc do bezpiecznej strefy 7 punktów.

2014-04-24 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Energetyk ROW trenuje w Kamieniu

Od poniedziałku (3 lutego) piłkarze ROW-u przebywają na obozie w Kamieniu. Dziś (5 lutego) rozegrali oni sparing z BKS-em Stalą Bielsko-Biała.

2014-02-05 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
Marcin Nowacki
1

Dwóch piłkarzy odeszło z ROW-u

W rundzie wiosennej w barwach Energetyka ROW Rybnik nie zobaczymy już Tomasza Kasprzyka i Marcina Nowackiego.

2013-12-15 00:00 Autor: ad, źródło: sportslaski.pl
22

Pechowy debiut Wleciałowskiego. Energetyk ROW kończył w dziewiątkę (wideo)

Pechowo swoją pracę w Rybniku rozpoczął trener Marek Wleciałowski. W 17. kolejce I ligi Energetyk ROW przegrał na stadionie przy ul. Gliwickiej z Olimpią Grudziądz 1:2. Jedynego gola dla ROW-u zdobył Idrissa Cissé. Rybniczanie, po czerwonych kartkach dla Kamila Kosteckiego i Marcina Grolika, kończyli mecz w dziewiątkę.

2013-11-15 00:00 Autor: Adam Doliba
14

Energetyk ROW: remis na boisku lidera (wideo - zobacz bramki)

W 12. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował na wyjeździe GKS-em Bełchatów 2:2.

2013-10-12 00:00 Autor: Adam Doliba