TL ROW Rybnik: „samotność długodystansowca”

Lekkoatleci TL ROW Rybnik przez trudny czas pandemii koronawirusa nie zrezygnowali z indywidualnych zajęć i wytrwale trenują w terenie.

2020-04-25 13:00 Autor: ad
MP Masters: Jarosław Kożdoń z TL ROW Rybnik drugi w Toruniu
0

Srebrny medal w Halowych Mistrzostwach Polski Masters w lekkiej atletyce wywalczył Jarosław Kożdoń z TL ROW Rybnik.

2020-02-25 20:00 Autor: ad
MŚ w biegu na 100 km: Kamil Kunert pobiegnie w Chorwacji
0

Kamil Kunert z TL ROW Rybnik weźmie udział w mistrzostwach świata w biegu na 100 km.

2018-09-03 23:29 Autor: jd
Dawid Malina z brązowym medalem mistrzostw Polski
1

W miniony weekend na zmodernizowanym stadionie w Lublinie odbyły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Brązowy medal wywalczył Dawid Malina z TL ROW Rybnik.

2018-07-25 22:11 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Biegi: Dawid Malina z brązem mistrzostw Polski
1

Podczas halowych mistrzostw Polski rozegranych w miniony weekend w Toruniu zawodnik Towarzystwa Lekkoatletycznego ROW Rybnik Dawid Malina wywalczył brązowy medal.

2018-02-20 14:27 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kamil Kunert wicemistrzem Polski na 100 km
2

Bardzo udany start w 33. Supermaraton Kalisia zaliczył Kamil Kunert z TL ROW Rybnik. Rybniczanin został wicemistrzem Polski.

2017-11-08 18:34 Autor: da
TL ROW Rybnik: J. Kożdon wygrał na Stadionie Śląskim
0

12. Silesia Półmaraton wygrał Jarosław Kożdon. Zawodnik TL ROW Rybnik za swoimi plecami pozostawił 2893 zawodników.

2017-10-04 20:46 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TL ROW: Dawid Malina mistrzem Polski! „To najcenniejsze zwycięstwo w jego karierze”
0

W halowych mistrzostwach Polski seniorów w Toruniu Dawid Malina z TL ROW Rybnik zdobył złoty medal w biegu na dystansie 3000 m.

2017-02-20 15:04 Autor: Adam Doliba
TL ROW Rybnik: Dawid Malina z brązowym medalem mistrzostw Polski
1

Dawid Malina z Towarzystwa Lekkoatletycznego ROW Rybnik stanął na podium mistrzostw Polski seniorów w biegu na 10000 metrów.

2016-05-25 19:09 Autor: Adam Doliba
Dawid Malina na trzecim stopniu podium
5

Lekkoatletyka: Dawid Malina z brązowym medalem mistrzostw Polski

W dniach 19-21 lipca w Krakowie odbyły się 91. Mistrzostwa Polski Seniorów w lekkiej atletyce. W imprezie wzięli udział reprezentanci Towarzystwa Lekkoatletycznego ROW Rybnik, Dawid Malina i Marcin Ciepłak.

2015-07-22 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe