ROW 1964 Rybnik: seria bez porażki przerwana w Bełchatowie (wideo)

2018-10-06, Autor:

W 13. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 0:1.

Trzynasta kolejka okazała się pechowa dla piłkarzy z Rybnika. Ich znakomita seria siedmiu meczów bez porażki została przerwana w Bełchatowie w meczu z miejscowym GKS-em. Piłkarzy ROW-u 1964 pogrążył Bartłomiej Bartosiak, który w 48. minucie strzelił gola dającego gospodarzom 3 punkty i siódme zwycięstwo w tym sezonie. Rybniczanie zanotowali za to piątą porażkę i z 14 punktami na koncie zajmują 12. miejsce w tabeli II ligi.

W następnej kolejce ROW 1964 Rybnik zmierzy się przed własną publicznością z Olimpią Grudziądz. Mecz odbędzie się na stadionie przy ul. Gliwickiej w sobotę 13 października o godzinie 15:00.

GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik 1:0 (0:0)

1:0 - Bartłomiej Bartosiak (48)

GKS Bełchatów: Lenarcik - Sierczyński, Grolik, Michalski, Grzelak - Tylec (67’ Szymorek), Czajkowski, Ryszka (82’ Bociek), Mularczyk, Biel - Bartosiak (90’ Setla)

ROW 1964 Rybnik: Łubik - Krotofil, Janik, Jary (67’ Bukowiec), Bojdys, Jaroszewski - Tkocz (71’ Rostkowski), Zawadzki (78’ Dzierbicki), Koleczko (56’ Mazurek), Spratek - Brychlik

Żółte kartki: Czajkowski, Szymorek, Grolik - Jary, Jaroszewski

Zobaczcie sytuację z 77. minuty. Czy według Was był gol dla ROW-u?