zamknij

Wiadomości

Podwórko Nivea: do końca głosowania został miesiąc. Rybnik nie liczy się w walce

2016-05-31, Autor: bf

Konkurs „Podwórko Nivea 2016” nadal trwa, choć nie budzi wśród nas już takich emocji jak rok temu. Widać to zwłaszcza po miejscach, jakie zajmujemy w rankingu. Plac zabaw na osiedlu południe zajmuje daleką 108 pozycję. Jeszcze gorzej jest w przypadku ul. Floriańskiej i ul. Przemysłowej.

Reklama

Przypomnijmy, nasze miasto bierze udział w konkursie „Podwórko Nivea”. Zabawa polega na oddawaniu głosów na miejsca, gdzie ma powstać nowoczesny plac zabaw sponsorowany przez organizatora konkursu. Zwycięża 40 lokalizacji, które otrzymały największą liczbę głosów.

W ubiegłym roku Rybnik był bliski zwycięstwa, tym razem nie liczymy się w walce. Rybnickie propozycje na place zabaw zajmują nadal odległe miejsca:

- osiedle Południe 58-60 znajduje się na 108 miejscu z 5 807 głosami;

- ul. Floriańska zajmuje obecnie 207 miejsce mając 1 694 głosów;

- ul. Przemysłowa ma jedynie 202 głosów (863 miejsce).

Czerwionka-Leszczyny również sobie nie radzi. Zajmuje 220 miejsce i ma na swoim koncie 1 566 głosów.

Dla porównania – miasto Kobyłka w województwie mazowieckim na razie wygrywa w konkursie, jak dotąd uzbierało aż 151 491 głosów!

Przypominamy, że zabawa trwa jeszcze miesiąc. Do 30 czerwca, mamy jeszcze szansę powalczyć o podwórka dla naszych pociech. Wystarczy wejść raz dziennie na stronę internetową organizatora i oddać głos na jedne z powyższych miejsc w Rybniku.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~major666 2016-05-31 22:35:36

  Dobrze, że napisaliście :) zagłosowałem właśnie. Niestety, nie mam zmiennego adresu IP więc mogę tylko raz dziennie. Ale osoby, które mają zmienny adres, niech głosują kilka razy w ciągu dnia :)) ,

  0 0
 • ~Teddy 2016-06-01 11:53:33

  Ojej cóż za dramat !!! Nie ma ważniejszych problemów? był Fudali to Rybnik brylował w rankingach :-P To może niech Pan Adam siedzi i klika zamiast bruździć w Radzie?

  0 0
 • ~radziecki 2016-06-01 19:55:47

  Z raportu z "Badania dot. jakości życia mieszkańców gminy Kobyłka" wynika, że w ciągu ost. 24 miesięcy raptem kilka procent mieszkańców brało udział w jakiejś aktywności społecznej, typu: działanie w org. pozarządowej, brała udział w zebraniach wspólnoty mieszkaniowej, zbierał podpisy pod jakąś petycją, brała udział w konsultacjach społecznych czy (teraz będzie śmieszcznie) działała na rzecz mieszkańców na rzecz poprawy okolicy...
  Zatem 20 tyś miasto, które wg. badania jest obywatelsko "martwe" jest liderm w akcji społecznej "NIVEA Pdwórko" na rzecz swojej małej ojczyczny w wynikiem niemal 170 tyś głosów w rankingu...
  Czekam na interpretacje tych badań lub jej metodologii :)

  0 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy Miasto Rybnik powinno budować mieszkania komunalne?

Oddanych głosów: 1116