Rekord Bielsko-Biała

ROW 1964 Rybnik: remis z Rekordem na inaugurację rundy wiosennej III ligi
0

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik mają za sobą blisko dwumiesięczne przygotowania do piłkarskiej wiosny. Dziś rozegrali pierwszy mecz ligowy po przerwie zimowej. Na wyjeździe zmierzyli się z Rekordem Bielsko-Biała.

2021-03-06 21:15 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik: remis z Rekordem Bielsko-Biała na inaugurację
0

Na inaugurację sezonu 2020/21 w 3. grupie III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na stadionie przy ul. Gliwickiej z Rekordem Bielsko-Biała 1:1.

2020-08-01 22:04 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik rozpoczyna nowy sezon w III lidze. Pierwszym rywalem Rekord
4

W najbliższy weekend piłkarze ROW-u 1964 Rybnik rozpoczną sezon 2020/21 w 3. grupie III ligi.

2020-07-30 11:14 Autor: Adam Doliba
Rybniccy piłkarze poznali terminarz III ligi
0

Wydział Gier Opolskiego Związku Piłki Nożnej opublikował szczegółowy terminarz 3. grupy III ligi, w której występuje ROW 1964 Rybnik.

2020-07-06 22:48 Autor: ad
ROW 1964: seria zwycięstw przerwana. W Rybniku lepszy Rekord Bielsko-Biała
1

W 16. kolejce III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na stadionie przy ul. Gliwickiej z Rekordem Bielsko-Biała 1:2. Tym samym została przerwana seria rybniczan trzech meczów bez porażki.

2019-11-16 15:18 Autor: ad
Wymarzona inauguracja piłkarek TS ROW Rybnik
0

Z wysokiego C zawodniczki TS ROW Rybnik rozpoczęły sezon 2019/20 w grupie południowej I ligi. W Kamieniu podejmowały bezpośrednie rywalki do awansu, czyli bielski Rekord.

2019-08-18 22:13 Autor: ad
Kolejne dwa sparingi piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik. Przemysław Brychlik przedłużył kontrakt
0

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik rozegrali sparingi z Odrą Opole i Rekordem Bielsko-Biała. Na dłużej z rybnickim klubem postanowił związać się Przemysław Brychlik.

2019-02-02 15:48 Autor: jd
Gol w ostatniej minucie! Piłkarki TS ROW Rybnik przegrały z Rekordem Bielsko-Biała
0

W zaległym meczu 6. kolejki grupy południowej I ligi, w którym TS ROW Rybnik zmierzył się na stadionie przy ul. Gliwickiej z Rekordem Bielsko-Biała, padła tylko jedna bramka. Niestety dla rybniczanek zdobyły ją przyjezdne.

2018-09-30 23:25 Autor: jd
TS ROW Rybnik: z Rekordem Bielsko-Biała na stadionie przy ul. Gliwickiej
3

Bardzo ciekawy mecz szykuje się w najbliższą sobotę na stadionie przy ul. Gliwickiej. Piłkarki TS ROW Rybnik podejmą Rekord Bielsko-Biała.

2018-09-27 10:33 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik: dwa zwycięstwa podczas obozu w Kamieniu. Jest nowy obrońca
1

Dziś piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zakończyli 5-dniowy obóz w Kamieniu. W tym czasie rozegrali dwa zwycięskie sparingi. Do kadry rybnickiego zespołu dołączył również nowy obrońca.

2018-01-26 19:06 Autor: ad