Łukasz Kubiak

14

Kolejne sukcesy rybnickiego taekwon-do

Zawodnicy Rybnickiego Klubu Taekwon-do ITF Feniks-Arete nie zwalniają tempa. Po sukcesach międzynarodowych podczas Pucharu Europy w Bułgarii, Otwartych Mistrzostw Holandii oraz Otwartych Mistrzostw Ukrainy, rozpoczął się sezon zawodów krajowych.

2013-05-13 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
7

Taekwon-do: duży sukces w Bułgarii

Rybnickie taekwon-do stoi na najwyższym europejskim poziomie. Podczas Pucharu Europy w Bułgarii, oprócz medali konkurencji indywidualnych, nasi zawodnicy zdobyli złoto w układach i walkach drużynowych.

2013-03-11 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
2

Wrócili ze Słowacji z 5 medalami

Łukasz Kubiak i Marcin Maleszewski wywalczyli złote medali w międzynarodowych mistrzostwach Słowacji w K-1.

2013-02-26 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
4

Widowiskowe akcje podczas Gali Boksu Tajskiego (wideo)

W klubie Magic 2 odbyła się druga edycja Rybnickiej Gali Muay Thai – Absortio Fight Night.

2013-02-18 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Absortio Gym: trzy medale Mistrzostw Polski w K-1

Zawodnicy rybnickiego klubu Absortio Gym aż trzy razy stawali na podium Mistrzostw Polski w K-1.

2012-05-01 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Muay Thai: A. Gaszka najlepszym zawodnikiem turnieju

Zawodnicy Absortio Gym wywalczyli cztery medale podczas Otwartych Mistrzostw Śląska w Muay Thai.

2012-04-06 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Absortio Gym: Łukasz Kubiak wicemistrzem Polski

Ostatnie dni były bardzo pracowite dla zawodników Absortio Gym Rybnik, którzy walczyli w dwóch ważnych imprezach.

2012-03-16 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
4

Absortio Gym: Łukasz Kubiak najlepszy w K-1

Łukasz Kubiak z rybnickiego klubu Absortio Gym nie miał sobie równych w zawodach rozegranych na Słowacji.

2012-03-01 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

MP w Taekwon-do: złoty Łukasz Kubiak

W XXIV Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w Taekwon-do ITF Rybnik 2011 złoty medal wywalczył Łukasz Kubiak.

2011-10-06 00:00 Autor: Redakcja, źródło: tkd.rybnik.pl
0

Boguszowice: Mistrzostwa Polski w Taekwon-do

W dniach 1-2 października w Boguszowicach odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwon-do ITF. Jednym z organizatorów turnieju jest Łukasz Kubiak zawodnik taekwon-do, a na co dzień górnik w kopalni Jankowice i członek zakładowej „S”.

2011-09-28 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe