Łukasz Kubiak

0

Kolejne medale i sukcesy RCSW Fighter

Przedstawiamy kolejne informacje o sukcesach zawodników Rybnickiego Centrum Sztuk Walki.

2016-04-19 00:00 Autor: Adam Doliba
0

RCSW Fighter: nowości z życia klubu

Rybnickie Centrum Sztuk Walki Fighter Rybnik przygotowało dla nas podsumowanie najważniejszych wydarzeń w klubie w ostatnich tygodniach.

2016-03-16 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Złoty medal Ł. Kubiaka w Slovak Open

Reprezentanci Rybnickiego Centrum Sztuk Walki Fighter Rybnik przywieźli z zawodów Slovak Open aż 13 medali. Złoto wywalczył Łukasz Kubiak.

2016-02-25 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Trzy tytuły mistrzów świata dla zawodników RCSW Fighter Rybnik

Zawodnicy Rybnickiego Centrum Sztuk Walki Fighter Rybnik zdobyli 9 medali podczas Unified World Championship WTKA w hiszpańskim Benidorm.

2015-11-18 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
1

RCSW Fighter z medalami mistrzostw Polski

W mistrzostwach Polski w klasyfikacji klubów województwa śląskiego Rybnickie Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter - TKM zajęło trzecie miejsce.

2015-10-11 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Muay Thai: seminarium z tajskim mistrzem
0

W ośrodku MOSiR w Boguszowicach odbyło się Seminarium Muay Thai, którego inicjatorem i organizatorem było Rybnickie Centrum Sportów Walki "Taekwon-do Fighter – TKM”.

2015-09-28 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

RCSW podsumowało bardzo udany sezon

Rybnickie Centrum Sztuk Walki w sezonie 2014/2015 wzięło udział w 14 imprezach: dwunastu krajowych i dwóch międzynarodowych.

2015-07-26 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Dominika Filec
0

Muay thai: dwa złote medale dla RCSW

Reprezentanci Rybnickiego Centrum Sportów Walki Taekwon-do Fighter – TKM z powodzeniem walczyli w mistrzostwach Polski boksie tajskim (muay thai).

2015-07-01 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

RCSW: intensywna końcówka sezonu

Ostatnie tygodnie były dla Rybnickiego Centrum Sportów Walki „Taekown-do Fighter – TKM” bardzo pracowite.

2015-06-27 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
1

MP Juniorów Taekwon-do ITF: sukces sportowy i organizacyjny

W miniony weekend w hali ZSE-U odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Taekwon-do ITF. W imprezie bardzo dobrze wypadł Arkadiusz Michalski, który zdobył trzy medale!

2015-06-16 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe