Gryf Wejherowo

Remis ROW-u 1964 Rybnik z Gryfem Wejherowo. Karetka na boisku
5

W 19. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na stadionie przy ul. Gliwickiej z Gryfem Wejherowo 1:1. Gola dla gospodarzy strzelił z rzutu karnego Jan Janik.

2018-11-17 17:47 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik ponownie przegrał 0:1. Tym razem z Gryfem Wejherowo
11

Pechowo tegoroczny sezon rozpoczęli piłkarze ROW-u 1964 Rybnik, którzy dwa mecze przegrali w stosunku 0:1.

2018-07-28 22:29 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik wygrał z Gryfem w Wejherowie po golu w ostatniej minucie! W niedzielę przyjadą Błękitni
0

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. W niedzielę zmierzą się na własnym boisku z Błękitnymi Stargard.

2018-05-09 21:07 Autor: ad
ROW 1964: skuteczna druga połowa z Gryfem (wideo)
0

13. kolejka II ligi okazała się szczęśliwa dla ROW-u 1964 Rybnik, który wygrał z Gryfem Wejherowo 3:0.

2017-10-14 22:58 Autor: ad
W sobotę ROW 1964 podejmie piłkarzy z Wejherowa
0

Do Rybnika przyjedzie drużyna ze strefy spadkowej. Jak w starciu z Gryfem Wejherowo spiszą się piłkarze ROW-u 1964?

2017-10-12 19:50 Autor: Adam Doliba
2

Efektowne zwycięstwo w Wejherowie. ROW 1964 opuścił strefę spadkową

Po wyjazdowym zwycięstwie z Gryfem Wejcherowo rybniccy piłkarze awansowali na 14. miejsce w tabeli II ligi.

2015-11-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
20

Trwa fatalna passa piłkarzy ROW-u. W sobotę mecz z Rozwojem

W 28. kolejce grupy zachodniej II ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał na wyjeździe z Gryfem Wejherowo 1:2.

2013-05-08 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
1

Energetyk ROW: o jednego rywala mniej

Z rozgrywek grupy zachodniej II ligi wycofuje się Gryf Wejherowo.

2012-12-19 00:00 Autor: ad, źródło: gryfwejherowo.com.pl
3

Piłkarze ROW-u wygrali z Gryfem

W 11. kolejce grupy zachodniej II ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał z Gryfem Wejherowo 2:0.

2012-10-05 00:00 Autor: Adam Doliba