GKS Bełchatów

ROW 1964 przegrał z GKS-em Bełchatów. Fatalna sytuacja rybniczan
15

W 30. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali z GKS-em Bełchatów 0:1. Na cztery kolejki przed końcem rybniczanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

2019-04-24 20:01 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik: seria bez porażki przerwana w Bełchatowie (wideo)
1

W 13. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 0:1.

2018-10-06 21:39 Autor: jd
Gol Przemysława Brychlika na wagę 3 punktów! ROW 1964 Rybnik pokonał GKS Bełchatów
8

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali z GKS-em Bełchatów 1:0. Zwycięskiego gola zdobył Przemysław Brychlik.

2018-04-21 18:18 Autor: Adam Doliba
ROW przegrał z Wisłą. W sobotę przyjedzie GKS
0

W zaległym meczu 21. kolejki II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z Wisłą Puławy 0:2, a już w sobotę na stadion przy ul. Gliwickiej zawita GKS Bełchatów.

2018-04-18 19:19 Autor: Adam Doliba
Trzy punkty w Bełchatowie! Nowy trener ROW-u rozpoczął pracę mocnym akcentem
3

Mocnym akcentem rozpoczął pracę w roli trenera ROW-u 1964 Rybnik Roland Buchała. Jego drużyna wygrała dziś na wyjeździe z GKS-em Bełchatów.

2017-09-23 23:04 Autor: Adam Doliba
11

Lider poległ w Rybniku! Piłkarze ROW-u pokonali GKS Bełchatów (wideo - zobacz skrót meczu)

Energetyk ROW Rybnik wygrał z GKS-em Bełchatów 2:0 i nadal liczy się w walce o utrzymanie w I lidze. Zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, ale w pierwszej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Daniel Feruga. Na szczęście tuż przed przerwą gola zdobył Mariusz Muszalik, a po zmianie stron prowadzenie podwyższył Idrissa Cisse.

2014-05-11 00:00 Autor: Adam Doliba
3

ROW Rybnik vs. GKS Bełchatów: kolejne starcie z kandydatem do awansu

Piłkarze ROW-u myśląc o utrzymaniu w I lidze muszą zacząć wygrywać i liczyć na potknięcia innych drużyn. Do bezpiecznego czternastego miejsca brakuje im pięciu punktów.

2014-05-07 00:00 Autor: Adam Doliba
14

Energetyk ROW: remis na boisku lidera (wideo - zobacz bramki)

W 12. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował na wyjeździe GKS-em Bełchatów 2:2.

2013-10-12 00:00 Autor: Adam Doliba