Energetyk ROW: porażka z Odrą. Bucek oficjalnie w GKS-ie

W sparingu z Odrą Opole rybniccy piłkarze przegrali 0:1.

2014-07-03 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl, 90minut.pl

Marek Krotofil najlepszym piłkarzem ROW-u w I lidze. Zgadzasz się z tą opinią? Weź udział w sondzie!

Poprosiliśmy 10 osób o wybranie najlepszych piłkarzy ROW-u w sezonie 2013/2014. Najwięcej punktów uzbierał Marek Krotofil. Teraz Wy macie szansę wypowiedzi w specjalnie przygotowanej sondzie!

2014-06-11 00:00 Autor: Adam Doliba
10

Sensacja w Łęcznej! Energetyk ROW pokonał wicelidera (wideo - zobacz skrót meczu)

Takiego wyniku w Łęcznej chyba nikt się nie spodziewał! Energetyk ROW Rybnik wygrał z Górnikiem 2:1, zdobywając zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry! Warto dodać, że rybniczanie od 62 minuty grali w osłabieniu.

2014-04-27 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
17

Energetyk ROW przegrał z Miedzią. Czy przy pierwszej bramce był spalony? Zobacz skrót meczu!

W 26. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał na własnym boisku z Miedzią Legnica 0:3. Na osiem kolejek przed końcem sezonu sytuacja rybniczan jest fatalna. Zajmują oni przedostatnie miejsce w tabeli, tracąc do bezpiecznej strefy 7 punktów.

2014-04-24 00:00 Autor: Adam Doliba
12

Energetyk ROW: zamiast zwycięstwa kolejny remis

Od 4. minuty meczu z GKS-em Tychy piłkarze ROW-u prowadzili 1:0. Od 29. minuty grali z przewagą jednego zawodnika. Pomimo tego dali sobie odebrać zwycięstwo, tracąc gola z rzutu karnego w 83. minucie! Tym samym rybniczanie zremisowali dwunasty mecz w tym sezonie.

2014-03-14 00:00 Autor: Adam Doliba
22

Po słabej grze ROW przegrał ze Stomilem. „Szybko zostaliśmy sprowadzeni na ziemię”

W pierwszym meczu rundy wiosennej piłkarze ROW-u zagrali bardzo słabo. Na stadionie przy ul. Gliwickiej zasłużone zwycięstwo odniósł Stomil Olsztyn. Gole dla przyjezdnych zdobyli Piotr Darmochwał i Michał Trzeciakiewicz.

2014-03-07 00:00 Autor: Adam Doliba