Informacje dla osób niepełnosprawnych

Stowarzyszenie „Optima Fide” uruchamia Medialne Centrum Informacyjne dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów.

2005-06-23 1302 Autor:

Sukces rybnickich żeglarzy

Rybniccy żeglarze będą reprezentować Polskę na mistrzostwach świata i mistrzostwach Europy.

2005-06-22 1473 Autor:

Dudek w Rybniku

Jeden z najpopularniejszych, a obecnie chyba najpopularniejszy polski piłkarz – Jerzy Dudek – odwiedzi jutro, tj. 23 czerwca, nasze miasto.

2005-06-22 1518 Autor:

Izabela Kasza najlepsza w Polsce

Zawodniczka UKS-u „Reflex” zdobyła pierwsze miejsce w biegu klasycznym podczas XXIV Pucharu Najmłodszych.

2005-06-22 2178 Autor:

Koszykarki RMKS lepsze od kolegów

Kilka dni temu w Katowicach odbyło się uroczyste zakończenie sezonu i podsumowanie wyników sportowych dokonane przez Zarząd Śląskiego Związku Koszykówki.

2005-06-21 1314 Autor:

Wyniki lekkoatletów

Podczas mistrzostw Śląska młodzików (15 lat i młodsi) w lekkiej atletyce, które odbyły się w minioną niedzielę w Chorzowie, 8 medali wywalczyli zawodnicy RMKS-u Rybnik.

2005-06-21 1889 Autor:

Oburzeni kibice

Grupa kibiców Energetyka ROW Rybnik, wybierająca się w sobotę na mecz do Żywca z tamtejszą Koszarową, nie dotarła na miejsce. Uniemożliwiła im to policja.

2005-06-21 1624 Autor:

Koziołki pokonane

Kolejne łatwe zwycięstwo odnieśli żużlowcy RKM-u Rybnik. Tym razem ofiarą rybnickich „Rekinów” padły lubelskie „Koziołki”.

2005-06-20 1458 Autor:

Zwycięstwo na otarcie łez

W ostatnim meczu rozgrywek IV ligi, Energetyk ROW Rybnik pokonał w Żywcu Koszarawę 3:2.