Komisja turystyki kolarskiej rybnickiego PTTK zaprasza na rajd rowerowy "Żegnaj lato 2003".

Nowa siedziba

Od wczoraj Prokuratura Rejonowa w Rybniku ma nową siedzibę. Mieści się ona w budynku przy ul. Chrobrego 41.

2003-09-16 1374 Autor:

Brąz dla Szombierskiego

Zawodnik RKM-u Rybnik - Rafał Szombierski - zajął trzecie miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów.

2003-09-16 1234 Autor:

Lekarze i gangsterzy

"Rzeczpospolita": Szpital psychiatryczny w Rybniku zawsze słynął z dobrej opieki i lekarzy. Teraz to co się w nim wydarzyło, może być początkiem "psychiatrycznej ośmiornicy".

2003-09-16 3701 Autor:

Remis w Gorzowie

Podziałem punktów zakończył się mecz pomiędzy RKM Rybnik a Stalą Gorzów.

2003-09-15 1399 Autor:

Sięgnij po stypendium

Śląski Fundusz Stypendialny ogłasza VI edycję programu stypendialnego. Zdolni studenci uczelni wyższych mogą ubiegać się o uzyskanie pomocy ze środków Fundacji.

2003-09-22 1557 Autor:

Holta zwycięzcą memoriału

Rune Holta, Norweg posiadający polski paszport, został zwycięzcą XX Memoriału im. Jana Ciszewskiego, który rozegrany został w sobotę na rybnickim stadionie.

2003-09-15 1638 Autor:

Zwycięstwo rybniczanki

Katarzyna Nowak zajęła pierwsze miejsce w kategorii wagowej do 48 kg podczas turnieju GR Polski seniorek w dżudo.

2003-09-12 1294 Autor:

Agnieszka najlepsza

Rybnicka szachistka Agnieszka Matras wygrała 40. Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina, który odbył się pod koniec sierpnia w Polanicy.