III Puchar Polski Juniorów w szpadzie: trzy medale rybnickich zawodników w Radlinie
3

W miniony weekend w Radlinie odbył się ostatni z cyklu III Puchar Polski juniorów młodszych. W imprezie nie mogło zabraknąć szpadzistów RMKS-u Rybnik.

2019-11-20 27715 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Klasa okręgowa: ROW II 1964 Rybnik pokonał Granicę Ruptawa
0

W 17. kolejce 3. grupy klasy okręgowej „Zina Racibórz-Rybnik” z drużyn z naszego miasta zwyciężyły tylko rezerwy ROW-u 1964.

2019-11-19 21429 Autor: ad
Sporty walki: Daniel Betlej z podwójnym złotem
0

Daniel Betlej z Monster Akademia Rybnik zdobył dwa złote medale w turnieju Next Level Cup w Opolu w Brazylijskim Jiu-Jitsu konkurencji no/gi.

2019-11-19 21069 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Medalowy weekend rybnickich pływaków
0

W miniony weekend znakomicie zaprezentowali się podczas Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu Masters w Łodzi oraz w Mistrzostwach Śląska Open w Gliwicach, zawodnicy sekcji pływackiej RMKS Rybnik.

2019-11-18 21901 Autor: źródło tekstu RMKS Rybnik
TS ROW: pierwsza porażka rybnickich piłkarek
0

Piłkarki TS ROW Rybnik doznały pierwszej porażki w sezonie. Po serii 9 zwycięstw i jednym remisie lepsze od rybniczanek okazały się zawodniczki Tarnovii Tarnów, które wygrały 5:1.

2019-11-18 20458 Autor: ad
ALPS: dwa mecze na szczycie w I lidze
0

8. kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej już za nami.

2019-11-18 13215 Autor: ad, źródło tekstu ALPS
Mecz na szczycie dla rybniczan! TS Volley pokonał MKS Andrychów
0

Bardzo udaną sobotę mają za sobą siatkarze TS Volley Rybnik, którzy w meczu na szczycie II ligi pokonali MKS Andrychów.

2019-11-17 22053 Autor: ad
Szachy: aż 14 zawodników MKSz Rybnik w finałach MPJ 2020
0

W dniu 16 listopada zakończyły się tegoroczne eliminacje do mistrzostw Polski juniorów w szachach. Ostatecznie w 2020 roku Miejski Klub Szachowy w Rybniku będzie reprezentować rekordowa ilość zawodników.

2019-11-17 23070 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Ju jitsu: Paulina Szumska i Sylwia Wierzbowska z medalami MŚ w Abu Dhabi
0

Zawodniczki Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego, Paulina Szumska i Sylwia Wierzbowska, stanęły na podium mistrzostw świata w Abu Dhabi.

2019-11-16 23786 Autor: ad
ROW 1964: seria zwycięstw przerwana. W Rybniku lepszy Rekord Bielsko-Biała
1

W 16. kolejce III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na stadionie przy ul. Gliwickiej z Rekordem Bielsko-Biała 1:2. Tym samym została przerwana seria rybniczan trzech meczów bez porażki.