TS ROW: pierwsza porażka rybnickich piłkarek

2019-11-18, Autor:

Piłkarki TS ROW Rybnik doznały pierwszej porażki w sezonie. Po serii 9 zwycięstw i jednym remisie lepsze od rybniczanek okazały się zawodniczki Tarnovii Tarnów, które wygrały 5:1.

Pierwsza połowa meczu w Tarnowie nie wskazywała na przegraną w tak sporych rozmiarach. Na przerwę rybniczanki zespoły schodziły z wynikiem 1:1.

Druga część to już spektakl jednego zespołu. Tarnovia rozpoczęła od bramki z rzutu karnego. W końcówce nasze piłkarki kompletnie się pogubiły, tracąc dwie bramki w dwie minuty. Były to bez wątpienia najsłabsza „połówka” w wykonaniu zespołu ROW-u. W czasie 45 minut straciły więcej bramek niż w pozostałych 10 meczach.

Ostatnim akcentem jesieni będzie mecz z Medykiem Konin w ramach Pucharu Polski, który odbędzie się na stadionie w Kamieniu w najbliższą sobotę 23 listopada o godz. 12:00.