Błękitni przerwali dobrą serię ROW-u 1964 Rybnik
0

W meczu 31. kolejki II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na stadionie przy ul. Gliwickiej z Błękitnymi Stargard 2:3.

2018-05-13 9318 Autor: Adam Doliba
Weterani z Kejza Team Rybnik mistrzami Polski
0

W sobotę do Kielc na XVIII Otwarte Mistrzostwa Polski Weteranów udali się zawodnicy Kejza Team Rybnik - Krzysztof Czupryna i Andrzej Bierza. Obaj wypadli znakomicie!

2018-05-13 8887 Autor: ad
TS ROW: Anna Konkol walczy w mistrzostwach Europy
0

Od tygodnia na Litwie odbywają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej dziewcząt U-17. W barwach reprezentacji Polski gra Anna Konkol z TS ROW Rybnik.

2018-05-13 8670 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szachy: Martyna Starosta z Jejkowic na podium OOM
0

Jej pasja związana z szachami rozpoczęła się w jednym z rybnickich przedszkoli i trwa do dziś. Martyna Starosta z Jejkowic zdobyła srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych.

2018-05-11 10161 Autor: ad
TS ROW Rybnik: trzy gole Marty Miś w Opolu
0

W zaległym meczu 12. kolejki II ligi piłkarki TS ROW Rybnik wygrały dziś na wyjeździe z Unią Opole 4:0.

2018-05-12 8718 Autor: ad
Siatkówka: TS Volley Rybnik awansował do turnieju finałowego o wejście do I ligi
1

Siatkarze TS Volley Rybnik pokonali dziś MCKiS Jaworzno i awansowali do turnieju finałowego o wejście do I ligi!

2018-05-12 12033 Autor: ad
Skutery: 4JetTeam Rybnik rozpoczyna nowy sezon!
0

Drużyna 4JetTeam Rybnik, nad którą patronat medialny sprawuje nasz portal, rozpoczyna sezon 2018 w nowym składzie.

2018-05-11 7613 Autor: ad
Rusza 6. edycja Śląskiej Ligi Regatowej
0

W niedzielę 13 maja na Zalewie Rybnickim rusza kolejny sezon żeglarskich rozgrywek ligowych. Jest to kontynuacja projektu cyklicznych żeglarskich rozgrywek w formie ligi, mającego na celu aktywizację lokalnych zawodników i klubów żeglarskich i zachęcenie ich do wspólnej rywalizacji.

2018-05-11 5292 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Avia Świdnik pokonana! W sobotę TS Volley Rybnik podejmie MCKiS Jaworzno
0

Dziś w Rybniku rozpoczął się jeden z turniejów półfinałowych o wejście do siatkarskiej I ligi. Imprezę znakomicie zainaugurował TS Volley Rybnik.

2018-05-11 7662 Autor: ad
Piłkarki ROW-u zagrały w turnieju w Moskwie
0

Trzy zawodniczki TS ROW Rybnik wzięły udział z reprezentacją Polski w najsilniej obsadzonym turnieju futsalowym Europy.