Siatkówka: TS Volley Rybnik bez awansu do I ligi
0

Siatkarze TS Volley Rybnik odpadli dziś z turnieju finałowego o wejście do I ligi. Pomimo tego sezon 2017/18 można uznać za najlepszy w historii klubu.

2018-05-25 10035 Autor: ad
Pływanie: Bieniak i Pawlas z medalami w Toruniu
1

W miniony weekend w Toruniu odbyły się IX Międzynarodowe Zawody Pływackie Masters „O Błękitną Wstęgę Wisły” z cyklu Pucharu Polski kategorii Masters.

2018-05-25 9131 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: mecz w Krakowie przełożony na lipiec
0

Najbliższe spotkanie ligowe, które rybniccy żużlowcy mieli rozegrać w niedzielę 27 maja w Krakowie, zostało przełożone.

2018-05-25 9665 Autor: ad
Wyścigi Top Amator Cup w Czerwionce
0

Sezon wyścigów off road w pełni! Jeszcze nie przebrzmiały echa Mistrzostw Strefy Polski Południowej w Czerwionce, a już szykuje się kolejna dawka emocji.

2018-05-25 6174 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Robert Chmiel na podium w finale Srebrnego Kasku
0

Z bardzo dobrej strony pokazał się Robert Chmiel (ROW Rybnik) w dzisiejszym finale Srebrnego Kasku rozegranym na torze w Lublinie. W zawodach zwyciężył Bartosz Smektała.

2018-05-24 8204 Autor: ad
Rybnik ma najlepszą drużynę juniorską w Polsce
0

RCSW Fighter zajęło pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów w Taekwon-do ITF w Polsce.

2018-05-24 14024 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ROW 1964 Rybnik vs. GKS 1962 Jastrzębie: derby regionu bez kibiców gości
3

W ostatnim w tym sezonie meczu przed własną publicznością ROW 1964 Rybnik podejmie GKS 1962 Jastrzębie. Decyzją wojewody śląskiego spotkanie to odbędzie się bez udziału zorganizowanej grupy kibiców gości.

2018-05-23 7399 Autor: Adam Doliba
TS Volley Rybnik rozpoczął turniej finałowy od porażki
0

Siatkarze TS Volley Rybnik rozpoczęli turniej finałowy o wejście do I ligi od porażki z MCKiS Jaworzno.

2018-05-23 8878 Autor: ad
4JetTeam w Czechach, we Włoszech i na Litwie
0

Drużyna 4JetTeam Rybnik ma za sobą intensywny weekend startów w kilku krajach.

2018-05-22 7478 Autor: ad
Academia Gorila Rybnik: 8 medali w Koninie
0

Klub Academia Gorila Rybnik wziął udział w Pucharze Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu w Koninie.

2018-05-22 7744 Autor: ad, źródło: materiały prasowe