Tchoukball Ursus jedzie na mistrzostwa Europy

Grupa młodych i ambitnych ludzi niedługo uda się do Niemiec. Mowa o członkach klubu Tchoukball Ursus Rybnik na co dzień trenujących w budynku Fundacji EDF Polska.

2017-03-16 9972 Autor: Adam Doliba
Stomatolog z Rybnika dobrze gra w tenisa
0

Rybnicki stomatolog zaliczył udany występ w mistrzostwach Polski lekarzy w Stalowej Woli.

2017-03-16 8974 Autor: Adam Doliba
Boks: bracia z Rybnika mistrzami Śląska
0

W mistrzostwach Śląska w boksie juniorów i kadetów rybniccy pięściarze wywalczyli dwa złote i dwa srebrne medale.

2017-03-15 10875 Autor: Adam Doliba
Dżudocy Kejza Team walczyli w PP Juniorów
0

W Luboniu k/Poznania został rozegrany pierwszy w tym roku Puchar Polski Juniorów i Juniorek w judo. W zawodach tych nie mogło zabraknąć zawodników klubu Kejza Team Rybnik.

2017-03-15 12952 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Spragnieni żużla? W środę pierwszy trening
0

Na najbliższą środę 15 marca został zaplanowany pierwszy w tym roku trening rybnickich żużlowców na stadionie przy ul. Gliwickiej.

2017-03-14 4806 Autor: Adam Doliba
Dobre walki szablistów IKS Bushido w Koninie
0

W niedzielę 12 marca szabliści IKS Bushido Rybnik wzięli udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Młodzików o Puchar Prezesa KKSz Konin. Wśród 68 chłopców na planszach zameldowali się również Dawid Kostka i Mateusz Matras.

2017-03-14 8442 Autor: Adam Doliba
Przed RKJJS mistrzostwa świata w Grecji
0

W dniach 17-19 marca w Atenach zostaną zorganizowane mistrzostwa świata młodzieżowców w ju jitsu. W imprezie nie zabraknie reprezentantów rybnickiego klubu prowadzonego przez trenera Mariusza Wowrę.

2017-03-14 6607 Autor: Adam Doliba
RALK: runda play-off bez Pocisków
0

Drużyny Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki rozpoczynają rundę play-off.

2017-03-13 6468 Autor: Adam Doliba
Zgłoś zakład pracy do Biznesowej Ligi Mistrzów
0

Rok 2017 wyśmienicie rozpoczął się dla zawodników ZZRG Chwałowice, którzy zwyciężyli w halowym turnieju piłki nożnej zakładów pracy. Czy układ sił z halowych rozgrywek będzie identyczny na boisku trawiastym? A może do rozgrywek dołączy nowy zespół, który zwycięży turniej „Decathlon Business Champions League”?

2017-03-13 6051 Autor: Adam Doliba
Boks w Boguszowicach: powalczą o puchar dyrektora
0

W hali widowiskowo-sportowej w Boguszowicach zostanie zorganizowany XVIII Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Dyrektora MOSiR Rybnik.

2017-03-13 6505 Autor: Adam Doliba