Biegi przełajowe: D. Malina obronił tytuł mistrza Śląska
0

W Mysłowicach odbyły się mistrzostwa Śląska w biegach przełajowych, w których wziął udział TL ROW Rybnik.

2017-03-07 9706 Autor: Adam Doliba
II liga: TS Volley dobrze rozpoczął fazę play-off
0

TS Volley potwierdza swoją wysoką dyspozycję. W pierwszym meczu fazy play-off rybnicka drużyna nie dała żadnych szans młodym siatkarzom Jastrzębskiego Węgla, pokonując ich w hali w Żorach 3:0 (25:14, 25:21, 30:28).

2017-03-06 7829 Autor: ad, źródło: volleyrybnik.pl
Futsal: piłkarki ROW-u wicemistrzyniami Polski U14
1

W Warszawie zostały zorganizowane mistrzostwa Polski w futsalu do lat 14. Młode piłkarki z Rybnika zajęły drugie miejsce!

2017-03-06 12517 Autor: Adam Doliba, źródło: tylkokobiecyfutbol.pl
RALK: znalazł się pierwszy pogromca Hawajskich Koszul
0

Zawodnicy Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki mają za sobą 9. kolejkę II rundy.

2017-03-06 5537 Autor: Adam Doliba
Żużel: Ryszard Małecki wrócił do Rybnika. „Bardzo miło wspominam lata, w których tutaj pracowałem”
0

Podczas sobotniej prezentacji rybnickich żużlowców poznaliśmy również nowego klubowego mechanika, którym został uznany tuner Ryszard Małecki.

2017-03-06 11983 Autor: ad, źródło: row.rybnik.com.pl
Pobiegnij z uśmiechem i pomóż niepełnosprawnym
0

Z roku na rok bieganie cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. To świetny, a zarazem prosty sposób, żeby zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Biegając można też… pomagać innym. Będzie można przekonać się o tym już niedługo, podczas biegu charytatywnego pod hasłem „Z sercem na dłoni”, organizowanego w Świerklanach. Zapisy trwają tylko do końca tygodnia!

2017-03-05 9044 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Ekstraliga futsalu: TS ROW trzecią drużyną w Polsce!
1

W Krakowie odbył się Turniej Final Four o Mistrzostwo Polski w Futsalu Kobiet. W imprezie brązowy medal zdobyły piłkarki ROW-u Rybnik.

2017-03-05 10502 Autor: Adam Doliba
Piękny sen nadal trwa. Piotr Kuczera również wygrywa Puchar Świata!
2

Ten weekend dla dżudoków Kejza Team Rybnik ułożył się wyśmienicie. Wczoraj Anna Borowska sięgnęła po Puchar Świata, dzisiaj to samo zrobił Piotr Kuczera.

2017-03-05 42249 Autor: bf
Żużlowcy ROW-u zaprezentowani! Hala w Boguszowicach pękała w szwach
7

Hala w Boguszowicach była za mała, żeby pomieścić wszystkich fanów chcących zobaczyć prezentację rybnickich żużlowców. Ci, którzy mieli szczęście i zdobyli wejściówki, szczelnie wypełnili dziś boguszowicki obiekt.

2017-03-04 63291 Autor: Adam Doliba
Judo: A. Borowska wygrała Puchar Świata w Pradze
4

Bardzo dobrze w zawodach Pucharu Świata w Pradze spisała się dżudoczka Kejza Team Rybnik, Anna Borowska.

2017-03-04 98627 Autor: Adam Doliba