Kamil Wieczorek, Kacper Woryna i Robert Chmiel
0

K. Woryna awansował do finału MIMP

Sukcesem Kacpra Woryny zakończyły się eliminacje do finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Pecha mieli Kamil Wieczorek i Robert Chmiel.

2015-06-18 5039 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
6

Energetyk ROW poznał rywala w rundzie wstępnej Pucharu Polski

Pierwszym rywalem piłkarzy ROW-u w Pucharze Polski będzie najlepsza drużyna II ligi.

2015-06-17 5472 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
0

Szachy: drużynowe mistrzostwo Śląska dla juniorów z Rybnika

Miejski Klub Szachowy Rybnik potwierdził dominację w rozgrywkach juniorskich na Śląsku.

2015-06-17 5905 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
3

Judo: weterani Polonii Rybnik na podium mistrzostw Europy

Krzysztof Czupryna i Mariusz Walendzewicz z Polonii Rybnik wywalczyli brązowe medale mistrzostw Europy weteranów w judo.

2015-06-17 7585 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

Lekkoatleci RMKS-u z medalami mistrzostw Śląska

Młodzi lekkoatleci RMKS-u Rybnik wzięli udział w mistrzostwach Śląska juniorów i seniorów w Sosnowcu.

2015-06-17 5577 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
1

e-Futbol Liga: ścisk w czołówkach

Piłkarze amatorskiej e-Futbol Ligi zbliżają się do wakacyjnej przerwy.

2015-06-17 3973 Autor: materiały prasowe organizatora
0

Jest nowy termin meczu z Ostrovią

Nowy termin meczu ŻKS ROW Rybnik - ŻKS Ostrovia Ostrów Wielkopolski został ustalony na środę 24 czerwca.

2015-06-16 4297 Autor: Adam Doliba, źródło: zksrow.rybnik.com.pl
1

MP Juniorów Taekwon-do ITF: sukces sportowy i organizacyjny

W miniony weekend w hali ZSE-U odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Taekwon-do ITF. W imprezie bardzo dobrze wypadł Arkadiusz Michalski, który zdobył trzy medale!

2015-06-16 6274 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Siatkówka plażowa: dwie polskie pary na podium turnieju World Tour

Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel pokonali bliźniaków z Włoch - Matteo i Paolo Ingrosso 2:0 (21:13, 21:15) i zajęli trzecie miejsce w turnieju Major Series World Tour w Stavanger.

2015-06-15 3015 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Sprawdź swoją formę w 2. Rybnickim Teście Coopera

Nie wiesz jaką kondycją tak naprawdę dysponujesz i na jaki wysiłek sportowy stać twój organizm? 20 czerwca przyjdź na stadion lekkoatletyczny i poddaj się ocenie Testu Coopera, organizowanego po raz drugi przez Rybnicką Grupę Biegową „Pędzimy Razem”.