0

Top Amator Cup na torze motocrossowym w Czerwionce-Leszczynach

Motocross Klub Czerwionka zaprasza na pierwszą rundę Międzynarodowych Mistrzostw Śląska i Zaolzia Top Amator Cup 2014.

2014-04-10 3523 Autor: ad
0

e-futbol Liga: tylko dwa zwycięstwa gospodarzy

Bardzo gościnni w tej kolejce byli gospodarze rozgrywek e-futbol Ligi.

2014-04-09 1759 Autor: Tomasz Kowalczuk - e-futbol Liga
1

Puchar Śląska w minikoszykówce dla młodych zawodniczek RMKS-u

Koszykarki RMKS-u Rybnik z rocznika 2003 i młodsze wygrały Puchar Śląska w minikoszykówce.

2014-04-08 6785 Autor: ad
0

RALK: poznaj drużyny, które zagrają w wielkim finale

W wielkim finale Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki zmierzą się Mojito Rybnik i Hawajskie Koszule Żory.

2014-04-08 3882 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Anna Mroszczak vs Eleonora Di Marche
0

Szermierka: Anna Mroszczak wśród najlepszych kadetek na świecie

Zawodniczka RMKS-u Rybnik, Anna Mroszczak, zajęła 9. miejsce podczas indywidualnego turnieju mistrzostw świata kadetek w szpadzie kobiet.

2014-04-08 3995 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Kibice z niecierpliwością czekają na pierwszy mecz nowego sezonu
0

Od dziś można kupić bilety na mecz ŻKS ROW – Polonia Bydgoszcz

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu Nice Polskiej Ligi Żużlowej. W pierwszym meczu rybniczanie podejmą Polonię Bydgoszcz.

2014-04-08 6909 Autor: Adam Doliba
3

Siatkówka: juniorzy TS Volley wicemistrzami Polski

Niebywały sukces odnieśli juniorzy TS Volley w finale mistrzostw Polski. Uważani za Kopciuszka na salonach siatkarskich rybniczanie ograli wielu utytułowanych rywali i zdobyli wicemistrzostwo Polski.

2014-04-07 6177 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

ALS: pięciosetowe stracie dwóch najstarszych drużyn

Wiadomo już, jaka para będzie walczyła o utrzymanie w pierwszej lidze, ale nadal nie wiadomo, kto z kim zagra o finał? W drugiej lidze BestFit Club ciągle zachowuje szanse walki o awans, gdyż Lubomia straciła cenny punkt. Na zapleczu ligi najciekawiej było na "Elektrowni", gdzie w pięciu setach starły się dwie najstarsze drużyny.

2014-04-07 1626 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Robert Henek po zwycięskiej walce
0

Octagon Team: 11 medali w Lidze BJJ

Zawodnicy klubu Octagon Team zdobyli 11 medali podczas kolejnej edycji turnieju Ligi Brazyliskiego Jiu Jitsu.

2014-04-07 7530 Autor: ad, źródło: materiały prasowe