5

Octagon Team: rybniczanin mistrzem Polski w brazylijskim jiu jitsu

Rybniczanin Robert Henek wywalczył tytuł mistrza Polski w brazylijskim jiu jitsu w formule NO GI.

2014-03-15 8637 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Tenis: przegrała dopiero w finale

Na kortach BKT Adventage w Bielsku-Białej odbył się turniej klasyfikacyjny OTK seria 2 w tenisie ziemnym do lat 16. W turnieju zagrała rybniczanka, Magdalena Zajda z klubu BKT Adventage.

2014-03-15 6044 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
12

Energetyk ROW: zamiast zwycięstwa kolejny remis

Od 4. minuty meczu z GKS-em Tychy piłkarze ROW-u prowadzili 1:0. Od 29. minuty grali z przewagą jednego zawodnika. Pomimo tego dali sobie odebrać zwycięstwo, tracąc gola z rzutu karnego w 83. minucie! Tym samym rybniczanie zremisowali dwunasty mecz w tym sezonie.

2014-03-14 7836 Autor: Adam Doliba
8

Energetyk ROW: już dziś mecz z GKS-em Tychy

Przed rybnickimi piłkarzami starcie z GKS-em Tychy. W czwartek rusza przedsprzedaż biletów.

2014-03-12 7029 Autor: Adam Doliba
0

Mistrzostwa Polski w ju jitsu: rybniczanie w krajowej czołówce

Juniorzy i młodzieżowcy Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego z powodzeniem rywalizowali w mistrzostwach Polski.

2014-03-13 6738 Autor: Adam Doliba
0

TS Volley: w sobotę starcie z Czarnymi

Przed rybnickimi siatkarzami szósty mecz rundy finałowej rozgrywek 5. grupy II ligi.

2014-03-13 2825 Autor: Adam Doliba
0

RALK: koniec II rundy

Zawodnicy Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki rozegrali ostatnią kolejkę II rundy. Przed nimi faza play-off.

2014-03-11 3411 Autor: Adam Doliba
0

W weekend żużlowcy trenowali na torze

W sobotę odbył się pierwszy w tym roku trening żużlowców na torze przy ul. Gliwickiej.

2014-03-11 3919 Autor: ad, źródło: zksrow.rybnik.com.pl
0

Dwa zespoły TS Volley w półfinałach mistrzostw Polski

Młodzicy TS Volley Rybnik poszli w ślady juniorów i awansowali do turnieju półfinałowego mistrzostw Polski.

2014-03-11 2319 Autor: Lech Kowalski - wiceprezes TS Volley Rybnik
0

Turniej tańca w Jankowicach

W Jankowicach odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Spring Open 2014, w którym wezmą udział także pary z zagranicy.

2014-03-10 6429 Autor: Adam Doliba