MŚ w siatkówce plażowej: Prudel i Fijałek wygrali grupę
1

Mariusz Prudel z Rybnika i Grzegorz Fijałek z Andrychowa z kompletem trzech zwycięstw, bez straty seta, zajęli pierwsze miejsce w grupie F mistrzostw świata w siatkówce plażowej w Rzymie.

2011-06-16 4610 Autor: Redakcja
RALP: lider bez porażki, liga na półmetku
0

Przed piłkarzami Rybnickiej Amatorskiej ekstraLigi Piłkarskiej wakacyjna przerwa.

2011-06-16 3741 Autor: Krzysztof Mandrysz - RALP
Lubar & DomBud - OBI Jastrzębie Zdrój 2:4
0

BL: jastrzębskie OBI objęło prowadzenie

Wydarzeniem VI kolejki spotkań I edycji Business League był pojedynek na szczycie pomiędzy zespołami Lubar & DomBud, a drużyną OBI Jastrzębie Zdrój.

2011-06-16 6537 Autor: Marcin Maguda - HLB
Mariusz Prudel blokuje rywala
0

Świetny występ M. Prudla w Grand Slamie w Pekinie

W turnieju Pucharu Świata w Pekinie zaliczanym do ekskluzywnej rangi Grand Slam Mariusz Prudel wraz ze swoim kolegą Grzegorzem Fijałkiem zdobyli bardzo wysokie 4 miejsce. Jak mogliśmy oglądać w Eurosporcie do zdobycia 3 miejsca niewiele brakło.

2011-06-15 4520 Autor: Redakcja
Dni Rybnika: papieski rajd rowerowy
0

W ramach Dni Rybnika odbędzie się VI Rybnicki Rajd Rowerowy im. Jana Pawła II.

2011-06-15 8311 Autor: Adam Doliba
Marcin Wandel, Adam Kozłowski i Damian Furga
0

M. Wandel wycisnął złoto podczas ME

Rybniccy zawodnicy wywalczyli dwa medale podczas Mistrzostw Europy w wyciskaniu sztangi leżąc i trójboju siłowym federacji WUAP.

2011-06-14 18308 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Piłkarze Rozwoju, podobnie jak rok temu, pokonali ROW w finale PP Śl. ZPN-u
2

Energetyk ROW w PP: powtórka z historii

Wzorem roku poprzedniego piłkarze ROW-u przegrali z Rozwojem Katowice w finale Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

2011-06-14 6944 Autor: Adam Doliba
Boks: M. Mazik w kadrze na Mistrzostwa Europy
0

Mateusz Mazik z Rybnik otrzymał powołanie do kadry Polski na Mistrzostwa Europy Seniorów w boksie. Z kolei jego młodsi koledzy z sukcesami walczyli w Świętochłowicach.

2011-06-14 6904 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
15

Porażka z GTŻ-etem. „Rekiny” nadal ostatnie

W 9. kolejce I ligi żużlowcy KS ROW Rybnik przegrali w Grudziądzu z GTŻ-etem 35:55.

2011-06-12 6948 Autor: Redakcja
5

Energetyk ROW: na koniec remis. Co będzie dalej?

Na pożegnanie z III ligą piłkarze Energetyka ROW Rybnik zremisowali 2:2 z Victorią Częstochowa.

2011-06-11 8574 Autor: Adam Doliba