9

Żużel: „Rekiny” w końcu zwycięskie

W 10. kolejce I ligi żużlowcy KS ROW Rybnik pokonali Lokomotiv Daugavpils 47:42. Jako że w pierwszym meczu Łotysze wygrali 47:43, punkt bonusowy trafił do „Rekinów”.

2011-06-19 9064 Autor: Adam Doliba
Drużynowi Mistrzowie Śląska Juniorów (do 20 lat), od prawej Kamil Naszkowski, Maciej Kotas, Krystian Fajkis
3

Szermierka: trzy medale Mistrzostw Śląska

Szermierze RMKS-u Rybnik wywalczyli trzy medale w Mistrzostwach Śląska Juniorów.

2011-06-19 6946 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Octagon w czołówce brazylijskiego jiu jitsu

Liczny dorobek zawodników Octagonu świadczy o ich wysokich umiejętnościach i stawia w czołówce polskich zawodników brazylijskiego jiu jitsu.

2011-06-19 8323 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
5

Żużel: goście z Łotwy przyjadą z byłymi „Rekinami”

Kolejnym rywalem żużlowców KS ROW Rybnik będzie Lokomotiv Daugavpils.

2011-06-16 4950 Autor: Redakcja, źródło: rkm.rybnik.pl
MŚ w siatkówce plażowej: życiowy sukces M. Prudla
8

Siatkarze plażowi Mariusz Prudel i Grzegorz Fijałek zajęli 5. miejsce na świecie! Wynik ten jest dla rybnicko-andrychowskiej pary życiowym sukcesem.

2011-06-18 7160 Autor: Adam Doliba
3

Muay Thai: brąz Ł. Kubiaka w formule K-1

Kolejny ważny sukces w swojej karierze odnotował Łukasz Kubiak z Absortio Gym Rybnik.

2011-06-18 5041 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Mistrzostwa Śląska w Ju Jitsu: rywalizowały 23 kluby

W Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Ślaska w Ju Jitsu w systemach walki: System Fighting (przepisy PZJJ) i Walka Sportowa BJJ (zasady BJJ).

2011-06-17 13272 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Siatkówka plażowa: medale kadetów TS Volley
0

Bardzo dobrze się spisali rybniccy młodzi siatkarze w Mistrzostwach Śląska kadetów. W finale rozegranym na Kąpielisku Ruda w Rybniku nie mieli sobie równych i zdobyli dwa medale.

2011-06-17 5749 Autor: Redakcja
Liga ROW: AP Instal pogromcą Maratu
0

Za nami 11 kolejka rozgrywek Ligi ROW, w której doszło do arcyciekawego meczu.

2011-06-16 5499 Autor: Tomasz Kowalczuk – Liga ROW
Trenera Orczyka nie zobaczymy w przyszłym sezonie na ławce trenerskiej KK ROW. Kto zajmie jego miejsce?