0

Boks: K. Pierchała najlepszy w Katowicach

W turnieju bokserskim w Katowicach pierwsze miejsce wywalczył Kamil Pierchała z RMKS-u Rybnik.

2010-09-07 4838 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

MG Rally Group: awaria pompy paliwa

– Niestety załoga to nie tylko kierowca i pilot, to również samochód, a ten czasami zawodzi – powiedział po rajdzie w Wodzisławiu Mariusz Marek z teamu rajdowego MG Rally Group.

2010-09-07 4157 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
I Puchar Polski Kadetów: Krystian Fajkis - II miejsce, Kamil Naszkowski - III miejsce.
1

Szermierka: podium dla dwóch

Rybniccy szpadziści wywalczyli dwa medale w Pucharze Polski Kadetów.

2010-09-06 7328 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Żeglarstwo: Chwałęcice z pucharem prezydenta
0

W XII Regatach o Puchar Prezydenta Rybnika wygrała dzielnica Chwałęcice.

2010-09-06 5803 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
7

Żużel: „Rekiny” lepsze od GTŻ-etu

Żużlowcy rybnickich „Rekinów” pokonali GTŻ Grudziądz 44:34. Było to ich trzecie z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach I ligi.

2010-09-05 8603 Autor: Adam Doliba
Energetyk ROW: hat-trick J. Wieczorka
0

W IV kolejce III ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z Orłem Babienica/Psary 4:0.

2010-09-04 6977 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
1

Zagraj w Halowej Lidze Biznesu

Klima Pol, Słodycze Słod Hurt, Classen Team, BP & TNT – oto dotychczasowi mistrzowie rozgrywek Halowej Ligi Biznesu Regio. Kto zostanie mistrzem V edycji HLB?

2010-09-04 5128 Autor: Marcin Maguda - HLB
Polska ekipa na ME.
0

Modele szybowców w czołówce Europy

Z Mistrzostw Europy Modeli Szybowców klasy F1E rybniczanie przywieźli kilka cennych tytułów.

2010-09-03 9144 Autor: Adam Doliba
0

Rejs rybniczan: załoga w Dolinie Muminków

Rejs rybnickiej załogi Stowarzyszenia Żeglarskiego „Marina” powoli chyli się ku końcowi, 4 września żeglarze planują wrócić do domu.

2010-09-03 4167 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

PP: Energetyk ROW pokonał Płomień

Energetyk ROW Rybnik awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski Podokręgu Rybnik.

2010-09-02 4020 Autor: ad, źródło: energetykrow.rybnik.pl