16

„Tour de Rybnik to świetna impreza”

W trzeciej edycji Tour de Rybnik wystartowało ponad stu zawodników z Polski i Czech, którzy rywalizowali w dwóch wyścigach: pierwszy w kategoriach Kobiet i Masters (6x5,2km), a drugi – główny, w kategoriach Junior, Orlik i Elita (10x5,2km).

2010-09-13 10335 Autor: Adam Doliba
W dwumeczu z GTŻ-etem rybniczanie wygrali 86:82, dzięki czemu wywalczyli punkt bonusowy.
6

Żużel: „Rekiny” przegrały, ale mają punkt bonusowy

Na torze w Grudziądzu Majcher Speedway Rybnik przegrał z miejscowym GTŻ-etem 42:48.

2010-09-12 7047 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
Rafał Andraszak strzelił Polonii dwa gole.
0

Energetyk ROW: czerwony „Szatko”

W V kolejce III ligi (grupa opolsko-śląska) Energetyk ROW Rybnik pokonał na własnym stadionie Polonię Łaziska Górne 3:1.

2010-09-11 7160 Autor: Adam Doliba
0

R. Fleger dziewiąty w finale MIMP

Żużlowiec rybnickich „Rekinów” Rafał Fleger zajął dziewiąte miejsce w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski.

2010-09-11 4572 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
0

RALK: uwaga koszykarze amatorzy

W październiku rusza kolejna edycja Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

2010-09-11 3982 Autor: Adam Doliba
Rok temu w Tour de Rybnik rywalizowało ponad 100 kolarzy.
13

Kolarze wyjadą na ulice Rybnika

W rybnickiej dzielnicy Rybnicka Kuźnia przygotowano trzecią edycję wyścigu kolarskiego Tour de Rybnik. Patronat medialny nad imprezą objął portal Rybnik.com.pl.

2010-09-09 12059 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Czy Energetyk ROW podtrzyma skuteczność?
0

W kolejnym meczu III ligi Energetyk ROW Rybnik podejmie na stadionie przy ulicy Gliwickiej Polonię Łaziska Górne.

2010-09-09 4513 Autor: Adam Doliba
0

Turniej o „Złotą Rybkę”. Przyjedzie S. Gościniak

„Złota Rybka” spełnia życzenia, więc na pewno warto o nią zagrać. A gdzie jest najlepsze miejsce na zagranie turnieju o takie trofeum, jak nie w Rybniku?.

2010-09-08 5241 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
W poprzednim sezonie kluczową rolę w barwach ROW-u odgrywały Whitney Boddie i Nikita Bell.
3

Utex ROW: jest pierwsza Amerykanka

Pierwszą zawodniczką zza oceanu, która podpisała kontrakt z KK Utex ROW Rybnik jest Rebecca Harris.

2010-09-09 5807 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Liga ROW: porażki Maratu i FC Basseno

Po przegranych Maratu i FC Basseno na czele tabeli I ligi amatorskiej Ligi ROW umocnił się Max-Bud.

2010-09-08 5284 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe