Wieści z parkietów

Po 3 seriach meczów Amatorskiej Ligi Siatkówki, bez straty seta pozostają: Dwójka Świerklany, Partner – MORS Jastrzębie i Domel Rybnik.

2005-10-11 1909 Autor:

Koszykarki wciąż niepokonane

Piąta wygrana koszykarek RMKS stała się faktem. W meczu I ligi rybniczanki w Tarnawie Dolnej pokonały miejscowy UKS Gimbal 82:68.

2005-10-10 1634 Autor:

Było blisko

Bardzo emocjonujący przebieg miał mecz Grunwaldu Ruda Śląska z Energetykiem ROW Rybnik.

2005-10-08 2413 Autor:

Mecz na szczycie

W najbliższą sobotę w Rudzie Śląskiej drugi w tabeli Grunwald podejmie trzecią drużynę IV ligi – Energetyka ROW Rybnik.

2005-10-07 1813 Autor:

MOSiR Cup

Jeszcze do jutra trwają zapisy do I etapu Międzygimnazjalnej Ligi Pływackiej MOSiR Cup 2005/2006.

2005-10-06 2213 Autor:

Sukces młodego szpadzisty

Paweł Nikel z Uczniowskiego Klubu Sportowego Rapier zajął II miejsce w Międzynarodowym Turnieju CONECO CUP rozgrywanym w Częstochowie.

2005-10-05 1648 Autor:

Ze zmiennym szczęściem

Zwycięstwo i porażkę zanotowali na inaugurację rozgrywek grający w III lidze siatkarze TS Volley Rybnik.

2005-10-05 1694 Autor:

Dżudocy walczyli w Boguszowicach

W hali rybnickiego MOSiR-u odbył się w miniony weekend ostatni tegoroczny Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów i Seniorek w judo.

2005-10-04 2086 Autor:

Emocje w Kuźni Rybnickiej

Sukcesem Artura Poprawskiego (Pavart Rawicz) zakończył się rozegrany na rybnickim torze w sobotę turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów w speedrowerze.

2005-10-04 2160 Autor:

Rozkręcają się

Amatorska Liga Siatkówki nabiera tempa. Po 2 rozegranych meczach bez straty seta są jak dotąd: Dwójka Świerklany, Top Ten Rybnik, Partner Mors Jastrzębie, DISCO ŻĄDŁO, Domel Rybnik, Artus Żory i Fox Pszów.