zamknij

Sport i rekreacja

Założyli Rybnicką Grupę Rajdową

Załoga rajdowa EvRo Rally Team podsumowała sezon 2012.

Reklama

Załoga EvRo Rally Team w składzie Robert Pakuła i Ewelina Pakuła w 2012 roku uczestniczyła we wszystkich imprezach rajdowych w naszej okolicy organizowanych przez AutoMobilKlub Ślązak z Rydułtów. – Na początku sezonu wystartowaliśmy w rajdzie w Kuźni Raciborskiej tym razem już w powiększonym składzie. Na trasy rajdowe dołączył mój brat Tadeusz jako kierowca swojej rajdówki – powiedział Robert Pakuła. Po niedługim czasie i konsultacjach z członkami swojej załogi postanowił on założyć grupę rajdową, która ma na celu zrzeszenie osób biorących udział i interesujących się sportami motorowymi w naszej okolicy. I tak oto powstała Rybnicka Grupa Rajdowa, w skrócie RGR Motosport.

W połowie sezonu grupa powiększyła się o kilka załóg. – Na tę chwilę dobrze to wygląda. Sytuacja ta daje nam większe możliwości. Zawsze lepiej działać w grupie – dodał Pakuła.

 

Aktualnie trwają prace nad samochodami oraz planem startów w sezonie 2013.

 

Oceń publikację: + 1 + 9 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy to dobrze, że konferencja "Tęczowa zaraza - antychrześcijańska rewolucja w Polsce” nie odbyła się?
Oddanych głosów: 2553