Z Koszarawą przy światłach

2007-05-27, Autor:
Walka o III ligę wchodzi w decydującą fazę. Po zwycięstwie w Jaworznie piłkarze Energetyka ROW podejmą lidera z Żywca.

W ubiegłą sobotę Energetyk ROW bez problemów pokonał Victorię Jaworzno 4:0. Na boisku rywala wynik był już spokojny po pierwszej połowie. Przed zejściem do szatni podopieczni Pawła Kaszycy prowadzili 3:0. Dwa gole zdobył Piełka, a jedną bramkę dorzucił Wodecki. Druga połowa była już tylko formalnością. Energetyk ROW kontrolował grę, a wynik w 65. minucie ustalił Nowak.

Victoria Jaworzno - ROW Rybnik 0:4 (0:3)

Bramki: 0:1 - Piełka (19), 0:2 - Wodecki (20), 0:3 - Piełka (44), 0:4 - Nowak (65).

Energetyk ROW: Skrocki - Krzysztoporski, Piekarczyk, Tomiczek (60 min. - Kaczmarczyk) - Nowak, Jaśkiewicz (70 min. - Indyk), Dzięgielowski (82 min. - Fracuz), Reclik, Kostecki (75 min. - Jary) - Piełka, Wodecki.

Przed nami jeden z najważniejszych meczów sezonu. Na boisku przy ul. Gliwickiej Energetyk ROW będzie gościł lidera z Żywca. W tej chwili Koszarawa ma 5 punktów przewagi nad rybniczanami. W przypadku zwycięstwa Energetyka ROW może ona stopnieć do 2 punktów. Początek meczu przy sztucznym oświetleniu w środę 30 maja o godzinie 19.30.

Wygraj bilet na mecz >>

Ostatnie mecze głównych kandydatów do awansu do III ligi

(W-wyjazd, D-dom):

Energetyk ROW: Skałka Żabnica (W), BKS Stal Bielsko-Biała (D), Gwiazda Skrzyszów (W), Przyszłość Rogów (D)
Koszarawa: Grunwald Ruda Śląska (D), Pasjonat Dankowice (W), Odra II Wodzisław Śląski (D), Start Mszana (W)