zamknij

Wiadomości

"Teraz mamy starcie dwóch światów". Przed dogrywką prezydent mobilizuje wyborców

2024-04-09, Autor:  lk

Pierwsza tura wyborów samorządowych w Rybniku nie dała rozstrzygnięcia. W drugiej turze o fotel prezydenta miasta powalczy obecnie urzędujący Piotr Kuczera z kandydatem PiS, Andrzejem Sączkiem. Prezydent przed dogrywką stawia na mobilizację swojego elektoratu i mieszkańców, zapowiadając "wyjście w miasto".

Reklama

Dzisiaj (9 kwietnia) przed budynkiem Urzędu Miasta Rybnika, przy pomniku Władysława Webera odbyła się konferencja prasowa Piotra Kuczery, który rozpoczął tym samym drugą część kampanii wyborczej, przed drugą turą wyborów. Przede wszystkim stawia na zmobilizowanie mieszkańców, by 21 kwietnia poszli do urn i oddali swój głos.

- Jesteśmy po pierwszej turze wyborów w Rybniku i wiemy, że będzie druga tura. Zachęcam zatem wszystkich mieszkańców, żeby wziąć udział w tych wyborach. Dochodzą do mnie głosy osób gratulujących wygranej, bo osoby te myślą, że jak Kuczera miał najlepszy wynik, to wygrał. Tłumaczę, że trzeba mieć ponad 50%, aby rozstrzygnąć wybory w pierwszej turze. Mój wynik to niecałe 42%, więc w Rybniku będzie "dogrywka". Chciałem podziękować moim wyborcom, którzy zagłosowali na mnie i zachęcam, by udać się 21 kwietnia do urn po raz kolejny. Zachęcam do tego też wyborców, którzy nie głosowali na mnie, a oddali głos na innych kandydatów, którym także gratuluję wyniku-mówi Piotr Kuczera.

Obecny włodarz miasta podkreślił, że Koalicja Obywatelska którą reprezentuje, z tegorocznych wyborów jest zadowolona. KO ma większość w Radzie Miasta Rybnika, ma większość w Sejmiku Województwa Śląskiego, jest rząd koalicyjny. Te argumenty zdaniem Piotra Kuczery należy wziąć pod uwagę przy głosowaniu na prezydenta naszego miasta. Jak sam mówi, druga tura wyborów, to starcie dwóch światów.

- Teraz mamy starcie dwóch światów. Z jednej strony Koalicja Obywatelska, z drugiej PiS. Różne wartości, z jednej strony konserwatyzm i silna prawica, z drugiej strony miasto otwarte, które chce korzystać ze środków europejskich, które chce korzystać z tego, z czego byliśmy przez wiele lat dobrzy. Pojedynek w drugiej turze będzie w układzie dość spolaryzowanym. Z jednej strony KO i wszyscy ci, którzy mają wizję otwartości miasta, na współpracę i różnorodności, a z drugiej strony mamy prawicę, która chce współpracy z Konfederacją. Rybniczanie muszą zadecydować jakiego miasta chcą — dodał kandydat na prezydenta Rybnika.

Mimo że obecny prezydent zdobył w 54 na 72 komisje wyborcze największe poparcie, spośród czterech kandydatów, jacy wystartowali w pierwszej turze wyborów, ilość oddanych na niego głosów zdecydowanie zmalała w porównaniu z poprzednimi wyborami - straciłw ciągu kilku lat ponad 13 tys. głosów.

- To, że miałem najwięcej głosów w 54 komisjach, jest na pewno dobrym prognostykiem, jednak nie może nas to usypiać. Nie jest tak, że coś jest dane raz na zawsze. Trzeba powalczyć i na taką walkę jestem gotowy. Wiem, że wielu mieszkańców podziela moją wizję rozwoju miasta i mam nadzieję, że pokażemy to 21 kwietnia — mówi z optymizmem.

Mieszkańcy zarzucali Piotrowi Kuczerze, że przed pięć lat nie miał czasu dla rybniczan, nie spotykał się z nimi. Przed drugą turą wyborów kandydat na prezydenta zapowiada, że to się zmieni.

- Na pewno będziemy "szli w miasto", bo kontakt z mieszkańcem jest potrzebny. Pamiętajmy jednak, że cały czas jestem urzędującym prezydentem i mam co robić. Na pewno jednak wyjdziemy bardziej na zewnątrz. Miasto ma 130 tys. mieszkańców, a Kuczera jest jeden, więc musicie też państwo pamiętać, że nie wszędzie mogę być — zapowiada.

Podczas konferencji podkreślił również, że w przypadku wygranej jego kontrkandydata, będzie on stał w całkowitej opozycji do zarządzających na innych szczeblach, a co za tym idzie, współpraca będzie zdecydowanie trudniejsza.

- Przez wiele lat wiele w Rybniku się zmieniło. Do tego mamy większość w Radzie Miasta, mamy ekipę ludzi, którzy dla dobra tego miasta pracują. Jeżeli chodzi o środki europejskie, to jesteśmy liderem i stoimy przed gigantyczną szansą pozyskania tychże środków dla naszego miasta. Cały układ władzy, od rządu, przez sejmik, marszałka, wojewodę, to ludzie KO i to jest element, który trzeba pokazywać i ludziom tłumaczyć, że współpraca na pewno będzie lepsza, niż w przypadku mojego kontrkandydata, który będzie stał w opozycji do wszystkich — od Warszawy, przez Katowice — zwrócił uwagę Piotr Kuczera.

Kontrkandydat w wyścigu na fotel Prezydenta Rybnika także spotka się z dziennikarzami. Andrzej Sączek swoją konferencję zaplanował na czwartkowe popołudnie. 

Oceń publikację: + 1 + 66 - 1 - 237

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (40):
 • ~Miłośnik Boguszowic 2024-04-09
  12:22:45

  30 3

  "pokarzemy to 21 kwietnia" - błąd ortograficzny

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-09
  12:25:49

  19 52

  Czy sądzicie że salceson wyborczy w postaci miniaturowego reaktora nuklearnego jest wystarczający by wyborca to łyknął ? Z drugiej strony obajtek dalej na stanowisku. To może nam kupi ? Geotermię też nam kupi ? Bo biogazownia jest już pewna jak w ruskim banku

 • ~mariusz mewa 2024-04-09
  12:34:17

  69 70

  Tak jak Kuczera jest niedoskonałym prezydentem, tak nie wyobrażam sobie kandydata PiSu na stołku prezydenta i to jeszcze chłopa o aparycji co najwyżej sołtysa z jakiejś małej miejscowości z woj. lubelskiego.

 • ~Francik049 2024-04-09
  12:52:18

  81 38

  Czy wspomniana konferencja pana kandydata Kuczery odbyła się poza godzinami jego pracy, czy też wykorzystuje czas pracy i stanowisko do celów kampanii ?

 • ~pewnie_zajety 2024-04-09
  13:04:53

  73 18

  Dochodzą do mnie głosy osób gratulujących wygranej, bo osoby te myślą, że jak Kuczera miał najlepszy wynik, to wygrał. Tłumaczę, że trzeba mieć ponad 50%, aby rozstrzygnąć wybory w pierwszej turze. Mój wynik to niecałe 42%, więc w Rybniku będzie "dogrywka".

  Ten wykształcony, oczytany, znający się na polityce elektorat nie wie kiedy ich kandydat wygrywa wybory

 • ~rosthost1 2024-04-09
  13:16:18

  73 12

  ~mariusz mewa - wybiegi do aparycji masz w Paryżu i Mediolanie. PO cały czas się chwali że jest za biznesem a tu Levi Strauss zamyka fabrykę w Polsce i 650 ludzi na bruk. Tak tak mamy dostać miliardy z KPO a Grecja dostaje już takie dotacje ileś lat i jakoś mocy gospodarki nie widać. Pracujmy na swój kapitał i swoja przyszłość. Za darmo to już komuna obiecywała i .....pomarańcze były ino na święta.

 • ~1234onet 2024-04-09
  13:17:44

  Od Kuczery chroń nas Boże . Zmarnował 8 lat bo nie potrafi zarządzać miastem.
  Gdyby porównać dwa miasta :Opole i Rybnik to Rybnik jest na dnie w czarnej dziurze. Miasta o podobnej liczbie mieszkańców. Tam rządzi osoba kompetentna. W tych wyborach prezydent został wybrany ponownie z poparcie ponad 75%.
  Finanse miasta są stabilne pomimo trudnej sytuacji gospodarczej w kraju i na świecie. W ratingu krajowym niezależna agencja Fitch utrzymała ocenę Opola na poziomie A+. Udało się też utrzymać rating międzynarodowy na poziomie bbb.
  Opublikowany rating pokazuje, że mimo światowych zawirowań Opole wciąż jest wiarygodnym partnerem dla instytucji finansowych. Na „piątkę z plusem” Fitch ocenił finanse stolicy regionu w ratingu krajowym. Jest to miasta , które w europejskim rankingu najbardziej rozwojowych miast w Europie jest w czołówce.

  Prezydent Miasta Opola-Ukończył studia z zakresu administracji publicznej (licencjat) i politologii (magisterium) na Uniwersytecie Opolskim. Uzyskał także dyplom MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Był nauczycielem akademickim na macierzystej uczelni, kierownikiem w Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki, dyrektorem i wicedyrektorem instytucji zajmujących się wspieraniem przedsiębiorczości[2].

  Patrz nie skończył historii.

  Mam radę dla P. Kuczery aby stanął w prawdzie i sam przed sobą uznał , że z zarządzaniem to mu nie po drodze. O innych sprawach nie wspomnę.

 • ~rosthost1 2024-04-09
  13:18:47

  95 28

  No i najważniejsze pytanie: ile kobiet głosuje na włodarza w którego urzędzie jest podejrzenie, mobbingu, pobicie i znęcanie się nad pracownikami.

 • ~Rycerz 2024-04-09
  13:19:47

  83 30

  CZAS NA ZMIANE ! CZAS NA PREZYDENTA Z LOGICZNYM MYŚLENIEM !

 • ~Rycerz 2024-04-09
  13:19:58

  63 27

  CZAS NA ZMIANE ! CZAS NA PREZYDENTA Z LOGICZNYM MYŚLENIEM !

 • ~Moneta 2024-04-09
  13:22:37

  54 27

  Szczerze to przegranym w tych wyborach jest... miasto Rybnik.
  Nie bylo ani jednego kandydata czy ugrupowania z wizja na lata do przodu. Zodyn wlaczajac w to rybnickiego mogula mediowego nie byl w stanie zaproponowac pocisniecia miasta w nowe kierunki, co zrobily juz wieksze miasta (ktore bywaja nasycone biurowcami, przez to i atrakcyjniejsze i drozsze). Wyobrazam sobie, ze Rybnik moglby przyciagac miedzynarodowe outsoucingowe inwestycje jak robi to kazde wieksze miasto w Polsce. Bo czemu nie? Polska tym stoi, na tym sie dorabia, z tego jest znana. Ale o tym nie myslal Kuczera 8 lat temu. Teraz bedzie trwanie i marazm, na kolejne lata. O tym panu z PiSu nie wspominam bo tylko szalency mogliby go wybrac. Jak ktos wspomnial - nie robilby nic - bo wrogi Rzad bylby mu wrogi i nic nie dal... i pewnie w tym bylaby jakas racja - wiec po co na niego glosowac?

 • ~1234onet 2024-04-09
  13:26:49

  75 16

  Jedyne osiągnięcie Kuczery to niezliczona ilość zmienionych planów zagospodarowania przestrzennego , często zrobionych dla jednej działki!!!!. Przychodzi myśl aby zadać pytanie po co to robili?. No ale to było to w zarządzaniu zwolnionego dyscyplinarnie.

 • ~zbik 2024-04-09
  14:16:38

  75 31

  Faktycznie dwa swiaty.Jeden z nich do mobingowani pracownicy wszystkich spolek miasta a drugi to nowy swiat dla wszystkich i nadzieja na dobre zmiany.

 • ~Abisall 2024-04-09
  14:25:33

  36 24

  @~1234onet
  "W ratingu krajowym niezależna agencja Fitch utrzymała ocenę Opola na poziomie A+. Udało się też utrzymać rating międzynarodowy na poziomie bbb."

  Sprawdźmy zatem jak tam Rybnik w tym ratingach
  " rating krajowy na poziomie „AA+(pol)”.
  " Fitch Ratings potwierdził długoterminowe ratingi Miasta Rybnika (Issuer Default Ratings; IDRs) dla zadłużenia w walucie zagranicznej i krajowej na poziomie „BBB+” Ratingi mają perspektywę Stabilną.

  A wszystko to można sobie samemu porównać
  Opole - https://www.fitchratings.com/research/pl/international-public-finance/fitch-affirms-polish-city-of-opole-at-bbb-outlook-stable-22-03-2024

  Rybnik - https://www.fitchratings.com/research/pl/international-public-finance/fitch-affirms-polish-city-of-rybnik-at-bbb-outlook-stable-22-03-2024

  Jak na miasto powiatowe vs miasto wojewódzkie to ten "biedny, żle zarządzany Rybnik" całkiem niezłe opinie u niezależnych instytucji ma

 • ~corona 2024-04-09
  15:24:25

  33 13

  Będzie jaka małpka do tego i przejażdżka po Rybniku?

 • ~Shark73 2024-04-09
  15:26:18

  32 77

  Wybierać i wybrzydzać mogli wszyscy 7 kwietnia, teraz wyboru nie ma , albo Kuczera i cywilizacja, albo Sączek i średniowiecze

 • ~BMW-801 2024-04-09
  15:35:27

  59 10

  Panie Prezydencie Kuczera, gratulujemy deklaracji …..teraz pan wychodzi na spotkania, teraz pan mobilizuje, niech jeszcze pan stara się łączyć a nie polaryzować wyborców….niestety jak widać - MUSI coś pana motywować do takiego działania. Zadajmy pytanie co, bo ostatnie kadencje pokazują że nie specjalnie był pan aktywny w takich działaniach….Rozumiem ze powrót perspektywy bycia nauczycielem (z całym szacunkiem do tego bardzo wymagającego zawodu) to nie jest opcja. Wychodząc z lokalu wyborczego w szkole widziałem stosy czasopism z pana całostronicową podobizną - część paczek nie zostało nawet rozpakowanych (nie mieściły się na regałach).
  GRAtuluje takiego zagrania!
  Rybnicznie sprawdźmy wiarygodność tego człowieka i podejmijmy decyzję zgodne z JEGO działaniami i efektami. Z tego należy rozliczać ludzi i w zaufaniu powierzać im Swój głos. Tan głos jest bezcenny i nie oddawajmy go pochopnie? Zdrowia i Wolności Bracia Rodacy!

 • ~Abisall 2024-04-09
  15:57:35

  48 4

  Czy prawdą jest że wczoraj sąd rozpatrzył odwołanie się pana Pruszczyńskiego od wyroku sądu okręgowego? Czy portal rybnik.com.pl zamierza napisać choćby krótka notkę o tym jakie orzeczenie zapadło?

 • ~Dariusz_Pawel_K. 2024-04-09
  16:49:08

  34 9

  "Gdyby porównać dwa miasta :Opole i Rybnik to Rybnik jest na dnie w czarnej dziurze. Miasta o podobnej liczbie mieszkańców. Tam rządzi osoba kompetentna. "

  Dawno tak fajnego strzału w stopę nie widziałem :D
  Wychodzi, że skoro wg tej opinii Rybnik jest na dnie w czarnej dziurze a ma wyższe oceny ratingowe niż porównywane Opole - bo ocena AA+ to są 2 stopnie wyżej niż A+, a BBB+ to stopień wyżej niż BBB - to gdzie jest te Opole, którym rządzi ta kompetentna osoba? Niżej dna?

 • ~Otto 2024-04-09
  17:40:16

  20 7

  "pokarzemy..." - błąd ortograficzny

  Nie, to byla obietnica, taki preorder tego co nas czeka jak wygra.

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-09
  18:21:49

  15 30

  Opole do którego usiłują pisowyznawcy porównywać Rybnik rzucając ludziom pisowski salceson na oczy. Jest miastem wojewódzkim. I mimo że jest podobny wielkością , to pracuje nań całe województwo.
  Przez to Opole jest w wyższej lidze

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-09
  18:24:35

  18 41

  Drodzy przyjaciele z PISu. Możecie mielić zwieraczami. Manić ludzi geotermią i miniaturowymi reaktorami nuklearnymi. To Towarzysze ludziom nie zrobicie wody z mózgu

 • ~biker74 2024-04-09
  18:54:17

  64 21

  Ponowny wybór Piotra Kuczery na prezydenta to będzie porażka Rybnika.
  Nagle przez 2 miesiące przed wyborami rozpoczęły się remonty w mieście.
  Po wyborze na kolejną ostatnią kadencję będzie już tylko spijanie śmietanki z posady.
  Nie łudźcie się że będzie dbał o miasto.
  A po nim baron MK wyznaczy kolejnego członka KO na prezydenta (Kiljanczyk, Kłosek)

  Pan Sączek to samorządowiec który powinien otrzymać szansę. Może i z PiS ale wydaje mi się że nie będzie sterowany przez Piechow itp.

 • ~kurier 2024-04-09
  19:52:29

  24 40

  To prawda to też starcie dwóch mentalności; śląskiego Rybnika i lubelskiej wsi

 • ~kurier 2024-04-09
  19:58:28

  20 43

  Kolego biker74 a pamiętasz jakie korki były zanim powstała obwodnica chyba w 2020? Rudzka tez kilka lat po remoncie a w kazdej dzielbicy tez cis wyremontowano.
  Sączek to bylby zły wybór. Nie po to wybraliśmy sejmik.i parlament PO żeby teraz szkodzić Rybnikowi I głosować na partie PIS I dyspozycję dostawać od Piechy I Kaczyńskiego

 • ~biker74 2024-04-09
  20:45:53

  45 17

  Kurier.
  Obwodnica to nie zasługa Kuczery tylko Śp. Prezydenta Fudalego.
  Pamiętasz wtopę miasta z atakiem zimy.
  Teraz przed wyborami remonty dróg, a przez ostatnie lata malowanie dróg rowerowych na dziurawym asfalcie.
  W tym roku w szale remontów przedwyborczych zużyto 60 % asfaltu na remonty dróg na ten rok
  Kiepski prezydent Kuczera którego bronicie bo z waszego ugrupowania.
  Czy prezydent powinien mieszkać w innym mieście?

 • ~Otto 2024-04-09
  23:03:48

  20 11

  "dwóch mentalności; śląskiego Rybnika" - odwaznie i troche manipulacyjnie nazywac nieudolnosc "mentaloscia slaskiego Rybnika".

  Chyba raczej mentalnosci wylekanego naiwniaka i frajera z jakimis politycznymi fobiami, ktory upaprany po raz trzeci wchodzi do tego samego scieku.

 • ~Karolina# 2024-04-10
  06:57:59

  33 13

  przez 2 kadencje Pan obecny Prezydent nie spotykał się z mieszkańcami, często działał przeciwko mieszkańcom, i teraz to ma się zmienić? Kto uwierzy? Wiara czyni cuda, ale nie koniecznie w tym przypadku

 • ~ 2024-04-10
  08:25:26

  11 19

  Karolina# to Piecha nie istnieje i się spotyka jak już to na miesiąc przed wyborami pod swoim namiotem na Rynku. Jak sie zbueraly czarne chmury nad szpitalem to go noe nylo. A nie musi pilnować i podpisywać umówić czy inwestycji. A prezydent ciągle zalatwia cos dla nas w Katowicach tak jak np pociągi czy środki na OZE. Pilnuje inwestycji. Jak to się nie spotyka? Przejrzyk jego fb. Codziennie gdzies jest! Można do niego napisać, można się umówić na spotkanie w urzędzie. Co za głupie argumenty wymyślacie bo nie macie innych.

 • ~rzyt 2024-04-10
  08:46:09

  19 9

  Akurat dziś w nocy na TVP1 był film pt. "Dorośli w pokoju". Proponuję zobaczyć jak UE grilowała Grecję. Film oparty na faktach opisanych przez ministra finansów negocjującego porozumienie.
  Doprowadzono do takiej pomocy, że dług dalej rośnie. Tylko majątku greckiego ubywa...

  To tyle o demokratycznej UE rządzonej przez niedomokratycznych /nie wybieranych/ polityków.

  Pozdrawiam myślących.

 • ~Dariusz_Pawel_K. 2024-04-10
  09:40:03

  8 6

  "Doprowadzono do takiej pomocy, że dług dalej rośnie. Tylko majątku greckiego ubywa..."

  https://obserwatorgospodarczy.pl/2024/01/26/dlug-publiczny-grecji-w-ciagu-25-roku-spadl-o-45-pkb/

 • ~hanys21219 2024-04-10
  09:45:29

  15 7

  Jak paliwo do końca tygodnia nie będzie po 5,19 to głosuję na Pana Andrzeja bo i może talon na węgiel na zimę bedzie

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-10
  09:54:29

  11 13

  @Dariusz_Pawel_K.
  zauważ jedną subtelną róznicę. Grecja jest w strefie Euro. Gdybyśmy my byli to nasza sytuacja też byłaby diametralnie różna. Pis nie mógłby tyle kraść. A glapiński nie mógły drukować na zabój pustego pieniądza ,który doprowadził do pisflacji i okradzenie zasobów ludności w zgromadzonych oszczędnościach ludności.

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-10
  09:55:36

  5 20

  @hanys21219. Paliwo może być po 10. Ale pisowscy zlodzieje i malwersanci mają iść do pierdla

 • ~Moneta 2024-04-10
  10:07:35

  0 11

  @rzyt
  Wierzyciel ma prawo dojezdzac dluznika, ktory nie splaca dlugow i sie smieje.
  Grecja to jeden z tych ochydnych malych kraikow, ktorego obywatele sa patentowanymi cwaniakami, leniami i oszustami. Zadluzanie kraju i bankructwa maja w DNA - zrobili to juz kilkukrotnie od 19 wieku. Wyludzaja hajs z EU (czytaj Twoj) - doplaty do sadow oliwnych (drzewka z tworzyw sztucznych sprowadzone z Chin, zeby sie ladnie na zdjeciach satelitarnych prezentowaly. Pensje dla pociotkow urzednikow i wojskowych (zeby panna pulkownikowna nie byla narazona na zar slonca itp).
  Grecja wmowila europie ze jest jej kolebka, podobnie jak Austria wmowila, ze Hitler jest niemcem.
  Unia wiejcej by zyskala przyjmujac Jordanie, czy inna Tunezje zamiast tego niegodnego robaczywego kraiku.
  [Post na podstawie rozmow i obserwacji znajomych Grekow urodzonych w Grecji i poza nia]

 • ~Dariusz_Pawel_K. 2024-04-10
  10:31:59

  3 5

  @waria(n)t64 - Ale ja się w ogóle nie odnoszę do pozycji Polski względem Grecji

  Żródło które podlinkowałem pozwala skonfrontować wypowiedzi użytkowania rzyt co do rośnięcia długu, zmniejszania się majątku itd

 • ~Shark73 2024-04-10
  10:44:31

  12 17

  pisowskie trole zostały spuszczone z łańcucha, nie śpią , nie dojadąją , ale ....klikają , jak im towarzysze z matki partii kazali

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-10
  10:52:46

  6 11

  @Dariusz_Pawel_K.
  Dług publiczny Grecji skurczył z 200% do 40% PKB. Przy stale malejących kosztach obsługi długu zagranicznego.
  Pytania czysto retoryczne :
  PKB Grecji jak twierdzą pisowscy intelektualiści spada , A mimo
  tego liczony do niego dług spada ?
  Czy warto było Grecji wejść do strefy Euro ?
  Reasumując mamy podążąć na wschód jak sądzi pis ,, bo tam musi być jakaś cywilizacja " ?
  Czy też mamy wybrać UE , goniąc pisowskich demagogów na śmietnik historii na co zasłużyli ?

 • ~waria(n)t 64" 2024-04-10
  10:57:19

  5 15

  @ Dariusz_Pawel_K. nie odnosisz się do Polski , tylko do Grecji.
  Ale to jest świetny przykład by pokazać jak zadłużona Grecja wychodzi z totalnego bankructwa dzięki pozostaniu w strukturach wartości europejskich . W porównaniu do Polski która pod światłymi rządami pisu wybierając kierunek wschód doszła na skraj upadku .
  @Dariusz_Pawel_K. Dziękuję za przykład

 • ~nico9876 2024-04-11
  05:37:22

  14 4

  To nie jest żadne starcie dwóch światów . Nie interesują mnie poglądy polityczne prezydenta , interesuje mnie tylko co robi dla mieszkańców i miasta. Kuczera , (to jest moja ocena) bardzo słabo zawiodłem się na nim bardzo i następnej szansy nie dostanie.Pytam się tu komentujących co prezydent zrobił dobrego dla mieszkańców Rybnika , że przez jego działania żyje nam się lepiej?. Moje zdanie nic .

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jakie masz plany na wakacje?


Oddanych głosów: 168