Podczas miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej Piotr Tokarz odebrał statuetkę Rybnickiego Nauczyciela Roku, a dr inż. Jan Rubin Rybnickiego Wykładowcy Akademickiego Roku 2017.

2017-10-13 19:00 Autor: Redakcja
MP w judo: rybniczanie w złotych drużynach
1

Anna Borowska i Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik przyczynili się do wywalczenia przez Czarnych Bytom złotych medali drużynowych mistrzostw Polski w judo.

2017-09-24 18:28 Autor: Adam Doliba
Judo: Piotr Kuczera ponownie mistrzem Polski
2

Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik po raz czwarty z rzędu zdobył złoty medal mistrzostw Polski w judo.

2017-09-24 00:01 Autor: Adam Doliba
MŚ w judo: Piotr Kuczera odpadł w 1/16 finału
17

Piotr Kuczera (90 kg) z Kejza Team Rybnik odpadł w 1/16 finału mistrzostw świata w Budapeszcie.

2017-09-01 17:00 Autor: ad
MŚ w judo: Anna Borowska przegrała w dogrywce
0

Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik przegrała w dogrywce karą shido z Amerykanką Marti Malloy w walce eliminacyjnej mistrzostw świata w Budapeszcie.

2017-08-30 21:22 Autor: ad
Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów w Rybniku. Kup bilet w przedsprzedaży!
0

Rybnik będzie gospodarzem finału żużlowych Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. To wielkie wydarzenie sportowe, w którym o tytuł mistrzowski będzie walczyć m.in. reprezentacja Polski, już 2 września o godzinie 18:00 na stadionie miejskim.

2017-08-11 17:11 Autor: ad, źródło: UM Rybnik
Puchar Europy Seniorów w judo: brąz Piotra Kuczery w Niemczech
0

W ostatnim turnieju kontrolnym przed mistrzostwami świata Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik zdobył brązowy medal.

2017-07-18 23:46 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Sławetny „rynsztok” na deptaku do rozbiórki. Prace już się rozpoczęły
27

Swego czasu na temat „rynsztoka” ciągnącego się wzdłuż deptaku było głośno. Był przedmiotem kampanii wyborczej w 2014 roku, a także opinii architektów. Dzisiaj rozpoczęła się jego rozbiórka.

2017-07-17 16:17 Autor: bf
Szkoła z Wielopola zwycięzcą „Rowerowego Maja”
1

Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 z Rybnika-Wielopola został zwycięzcą akcji „Rowerowy maj”. W poniedziałkowe przedpołudnie prezydent Rybnika Piotr Kuczera przekazał zwycięskiej szkole symboliczny czek na kwotę 3 tys. zł do zagospodarowania przez szkołę na cele sportowo-rekreacyjne.

2017-06-12 16:54 Autor: ww, źródło: materiały prasowe
Judo: Kejza Team Rybnik w Pucharze Polski
0

W Luboniu koło Poznania został rozegrany rozegrany Puchar Polski Seniorów i Seniorek w judo. Trener Artur Kejza zabrał na imprezę swoich najlepszych zawodników. Jak im poszło?

2017-05-30 22:30 Autor: ad, źródło: materiały prasowe

Lubisz zmianę czasu z zimowego na letni i odwrotnie?