Szermierka. RMKS Rybnik: Liliana Porwoł na podium Pucharu Europy kadetek

2022-12-14, Autor:

Szpadzistka RMKS-u Rybnik, Liliana Porwoł, zajęła trzecie miejsce w turnieju drużynowym Pucharu Europy kadetek w Haidenheim.

Kolejny znakomity start polskich szpadzistek w Pucharze Europy kadetek. Tym razem w Haidenheim drużyna kadetek szpady kobiet zajęła 3 miejsce.

Reprezentacja Polski wystąpiła w składzie: Magda Ratyna (Piast Gliwice), Liliana Porwoł (RMKS), Laura Misiak (Górnik Radlin) i Antonina Halemba (UKS Wołodyjowski).

W turnieju indywidualnym Liliana Porwoł po dobrych walkach grupowych, przegrała niespodziewanie swoją pierwszą walkę o „64” i zajęła 76. miejsce w stawce 225 zawodniczek.

Oceń publikację: + 1 + 19 - 1 - 1