Szermierka. RMKS Rybnik: Alicja Klasik w finale II Pucharu Polski seniorek w szpadzie

2023-11-30, Autor:

Znakomity start odnotowały szpadzistki RMKS-u Rybnik w II Pucharze Polski seniorek, który odbył się w Warszawie.

W stawce 96 zawodniczek, Alicja Klasik zajęła 2. miejsce przegrywając w finale z Renatą Knapik-Miazgą.

W finałowej ósemce znalazly się Gloria Klughardt (6. miejsce) i Anna Mroszczak (7. miejsce).

Pozostałe miejsca zawodniczek RMKS-u:
25 - Laura Misiak,
26 - Kinga Zgryźniak,
49 - Porwoł Liliana,
58 - Patrycja Frystacka.

W szpadzie męskiej najwyżej ze szpadzistów RMKS-u został sklasyfikowany Adam Sojka, który zajął 39 miejsce. Tomasz Wąsiewicz uplasował się na 77. miejscu, a Tymoteusz Huwer – 84.

Oceń publikację: + 1 + 45 - 1 - 0